Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Makyajlı Kasa Kullanan Arkadaşlar yardım ??

Bugün sordum ben Erya otoya melasef 1.6 TDI leonlara gelmeyecekmiş! Bilginiz olsun :(

Bugün sordum ben Erya otoya melasef 1.6 TDI leonlara gelmeyecekmiş! Bilginiz olsun :(

işte beni buna kimse inandıramaz!!!2007 ekim de leonu alırken alteaya tsi konulmuştu ısrarla bayiyr sormama rağmen leona tsi gelecekmi hayır leona koymayacaklar dendi 2 ay sonra çıktı!!!!arkadaşlar 1.6 tdi altealar frankfurt ta vardı...anlıyorsunuz demi:)ben ersese sordum çıkacak dediler aha buyrun:)ama çıkmasa bile seneye bu leonun yeni kasası çıkacak işte ona koyarlar....

hiç belli olmaz..

muhtemelen de gelecek Leon'a.. ;)

hiç belli olmaz..

muhtemelen de gelecek Leon'a.. ;)

kesinlikle gelecek leona yiğidim...ama bu kasaya yetişmese de yeni kasaya ama bence buna da koyarlar...keşke bu kasaya koysalar da yeni kasadan bir iki ay önce fiyatlarda damping yapıp tsi fiyatına 1.6 tdi yi verseler ben de ona esp+hil hold+multi media optik sensörler vede navigasyon ekletsem de bu araca inanın 10 yıl acımadan binsem!!!ahhhh ahhhhh.....bu leona 10 yıl binilse bıkmaz insan o nedenle yeni çıkacak 2011 deki kasadan tdci vede yukarıdaki saydığım özelliklerdeki leonu alıp 10 yıl allah kaza bela vermezsee satmadan binecem!!!!oohhh tasarruf da tasarruf vede 280 tork offf benim 1.6 148 tork o ise 280 tork aradaki fark 132 tork yav neredeyse bir tane daha 1.6 var içinde offff offff.düşünsenize leona 2 tane 1.6 motoru koysalardı ne olurdu halimiz cevap vereyim benzincide bulaşıkları yıkardık...işin şakası 105 hp lik tdci motor işte olay budur bana enaz 10 yıl sorunsuz bir motor olur innnşallah....

internette gördüğünüz özelliklerdeki aracı beklemeniz takdirde bence getirmemeleri için hiç bir sebep yok. Sen yeter ki benim cebimde param var ve bundan istiyorum de ve zamanın da olsun.

Ama şahsi fikrimdir, burada olmayan bir aracı getirttiğinde bir sorun çıkarsa sonuçta zor durumda kalabilirsin. O yüzdendir piyasada en çok satılan neyse onu tercih etmek çok daha mantıklı olacaktır.

internette gördüğünüz özelliklerdeki aracı beklemeniz takdirde bence getirmemeleri için hiç bir sebep yok. Sen yeter ki benim cebimde param var ve bundan istiyorum de ve zamanın da olsun.

Ama şahsi fikrimdir, burada olmayan bir aracı getirttiğinde bir sorun çıkarsa sonuçta zor durumda kalabilirsin. O yüzdendir piyasada en çok satılan neyse onu tercih etmek çok daha mantıklı olacaktır.

benim yazdıklarım için mi bu tavsiyeler faruk abim...

benim yazdıklarım için mi bu tavsiyeler faruk abim...

direk kişiye yazmadım, Doğuş Maslakta satıştan sorumlu kişiden aldığım bilgiler doğrultusundadır. Ayrıca Porsche & Seat'ta yakın bir arkadaşımız asistan olarak çalışıyor. Para harcamak iste imkanlar dahilinde ise tüm şartları zorlayacaklarına eminim, onların işi de bu zaten.

direk kişiye yazmadım, Doğuş Maslakta satıştan sorumlu kişiden aldığım bilgiler doğrultusundadır. Ayrıca Porsche & Seat'ta yakın bir arkadaşımız asistan olarak çalışıyor. Para harcamak iste imkanlar dahilinde ise tüm şartları zorlayacaklarına eminim, onların işi de bu zaten.

anladım abim....haklısın...

Geri
Üst Alt