Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Makyajlı leon'a JE design spoiler

bagaj kapağı açılmış gibi duruyor:D, spoilerden çok bencede makyajlıya en çok yakışan ve sade olan orjinal spoiler, bu spoilerde sahibinden de 120 liraya boyalı olarak satlık, yani çok ucuz bence

Aerodinamiğe katkısı varsa hiç düşünmeden alınabilir bence hb lerde rüzgar uzayıp gidiyo arkadan. 200 den sonra hiç güven vermiyo bana hb ler. body kit e girdiğimde arkayı sağlama alıyosa bu spoiler direk düşünürüm yani.

200den sonra güven vermiyorsa aracın bence leondan tamamen uzak dur. ilk defa duydum bu yorumu. ha zaten tsi 210dan sonra zaten gitmiyor oda ayrı konu, gideceği varsa da önüne biri çıkıyor gene kalıyon. Ben 2 günde 1 izmit istanbul yapıyom daha 210 üstünü göremedim hiç o kadar müsait yol olmadı. dün sabah yerde nerdeyse lastiği kesecek hatta kesen yağmur varken 180 - 200 geldim hiçde araba güven vermiyor da demedim ha yaptığım doğru değil zaten limit üstündesin 130 varken ne işin var 200de.

200den sonra güven vermiyorsa aracın bence leondan tamamen uzak dur. ilk defa duydum bu yorumu. ha zaten tsi 210dan sonra zaten gitmiyor oda ayrı konu, gideceği varsa da önüne biri çıkıyor gene kalıyon. Ben 2 günde 1 izmit istanbul yapıyom daha 210 üstünü göremedim hiç o kadar müsait yol olmadı. dün sabah yerde nerdeyse lastiği kesecek hatta kesen yağmur varken 180 - 200 geldim hiçde araba güven vermiyor da demedim ha yaptığım doğru değil zaten limit üstündesin 130 varken ne işin var 200de.

alkışlıyorum seni :eek:key:

araç stok olduğu için biraz kaba durmuş bencede bide jant lastik ve yay olsaydı belki daha güzel olurdu gerçi bu yeni kasaların çok güzel orjinal spoilerları var ama sonuçta taktırmışın hayırlı olsun iyi günlerde kullan.........:eek:key:

Geri
Üst Alt