Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Makyajlı Leon Hakkında Birkaç Soru ???

PATRON

Administrator
1- Arkadaşlar bunda makyajsız kasadaki ESP Düğme yerindeki gibi düğme var ama üzerinde ESP yazmıyor beni işkillendiriyor... Bastığımda ESP amlemi ekranda yanıp sönüyor ama ESP ile ilgili herhangi bir yazı yok. Makyajlılarda öylemi? ESP'siz makyajlı kasalarda ESP düğmesi yerinde ne yazıyor?

2- Xenon normal farlara takınca yine beyin kendini kilitliyormu? Xenon takabilmemiz için arabada neyi iptal etmemiz gerek.

3- Hoparlörler bana makyajlı kasalarda dahada yüksek ses veriyor gibime geldi, sizin yorumunuz nedir?

4- Buna sebring egzoz taktırmak istiyorum önceki leonda sos susturucu olarak taktım. Şimdi ise orta susturucuyuda iptal ettirmek istiyorum. Ses bariz bir şekildemi artar yoksa az dahamı artar?

abicim daha dur yaw yepyeni arabayla bu kadar oynaman bana doğru gelmedi. bunu bence bi 15bin gittikten sonra yapmalısın Ayrıca fanusa xenon kadar illet bişey yok ben bile paraya kıyıp olması gerekene döndüm. fanusa xenon fikrini hiç beğenmedim Serbay. Eğer aracın siparişle gelecekse orjinal mercekli farı eklettir hatta büyük ekranlı bluetooth da ekli olsun bunların sonradan yapılması sıkıntı. Ama yok aldım diyosan ben araca bu söylediklerini yaptırtman taraftarı değilim.

Serbay komple egsoza gireceksen bence manifolddan itibaren yaptır bunu. Manifold değişim ve komple egsozla inanılmaz rahatlayacağı kesin.

kanka sen arabayı teslim aldınmı?

1.esplide direkt esp düğmesi ve yanında lastik basınç sensörü olması gerektiği yazıyor kitapçıkta. benimkinde esp yok ve yerinde TCS OFF (asr) yazıyor.

2. xenon konusnda mert abinin söylediği oydu ben hiç yanaşmadım bu yüzden.

3.ses sistemini ben çok incelemedim. ama almadan önce aynısını benim aracı inceledikten sonra serhatta demişti.

4.egzoz için ustalar cevap verecekltir :)

abicim daha dur yaw yepyeni arabayla bu kadar oynaman bana doğru gelmedi. bunu bence bi 15bin gittikten sonra yapmalısın Ayrıca fanusa xenon kadar illet bişey yok ben bile paraya kıyıp olması gerekene döndüm. fanusa xenon fikrini hiç beğenmedim Serbay. Eğer aracın siparişle gelecekse orjinal mercekli farı eklettir hatta büyük ekranlı bluetooth da ekli olsun bunların sonradan yapılması sıkıntı. Ama yok aldım diyosan ben araca bu söylediklerini yaptırtman taraftarı değilim.

Abi daha önceden tecrübem oldugu için tekrardan aynılarını yaptırmak istiyorum. Hem daha önce o sekilde binipde simdi binmiyorsam eksiklik hissediyorum :D sipariş ile getirtmedim hemen aldım :)

Eksoz komple supersprint al

Abi oda çok pahalı gücüm yetmez ona :(

kanka sen arabayı teslim aldınmı?

1.esplide direkt esp düğmesi ve yanında lastik basınç sensörü olması gerektiği yazıyor kitapçıkta. benimkinde esp yok ve yerinde TCS OFF (asr) yazıyor.

2. xenon konusnda mert abinin söylediği oydu ben hiç yanaşmadım bu yüzden.

3.ses sistemini ben çok incelemedim. ama almadan önce aynısını benim aracı inceledikten sonra serhatta demişti.

4.egzoz için ustalar cevap verecekltir :)

araba bayide duruyor hala tüm işlemler bitti hatta ziebarttaki tüm işlemleri bile bitirdik bitek plaka bekliyorum 34 plaka için.. bi sistem cıkmısda biraz zorlanıyoruz almaya ondan bekliyoruz olmazsa yarın 54 cıkarıyorum

Egsoz sorusuna yanıt verebılırım bu konuda sadece,sebrıng yerıne Supersprınt son susturucu kullanırsan bence daha ıyı olur,Ustunde komple duz boru olan 2.0 Clıo Rs 172 de bıle alt devırlerınde gayet sessız sakın ust devırlerınde guzel ses verıyordu.Orta susturucuyu da soksen abartı b ses olcagını dusunmuyorum Supersprıntle.Daha sonradan yazılımla beraber kat ı da ıptal ettırırsın.Suan ıptal ettırmen durumunda agrıza ısıgı yakar araban

yok kat iptali kesinlikle düşünmüyorum. supersprint fiyatları ne kadar? komple düz boru degil son susturucu olarak? link verebilirmisiniz özelden.. ben birde oval uclu istiyorum aynı sebring xt1 oval uc gibi.

Makyajlılarda ESP OFF yazmıyor kayan araba işareti var onun altında OFF yazıyor

Bu arada araçta sunroof var mı ?

birde orta susturucuyu iptal ettiriyorlar ya bun daha once yaptırmadıgım icin bilmiyorumda, bunun için oraya ne gerekiyor yoksa bu iş ustadamı bitiyor ?düz bi boru kaynatıp ortadaki susturucuyumu iptal ediyorlar

---------- Post added at 19:10 ---------- Previous post was at 19:09 ----------

Makyajlılarda ESP OFF yazmıyor kayan araba işareti var onun altında OFF yazıyor

Bu arada araçta sunroof var mı ?

haa tamam o zaman esp liymiş kazıklanmamışız :D

malesef sunroof yok olsaydı kesinlikle alırdım.

Geri
Üst Alt