Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Makyajlı leon da i-pod bağlantısı

babaerkan

Kayıtlı Üye
arkadaşlar makyajlı kasa leonda ipodu nasıl bağlayabiliriz yardımlarınızı bekliyorum..

tahmini konuşuyorum..özel ucu olmalı biri usb ye girer bir de aux girişine..diğer ucu da ipod a ..benim cp playerde böyle ama benim ki orjinal aracın ki değil..başka bir marka oto da benim cd player deki gibi idi

merhaba, i-podunuzun veri transfer kablosunu aracın usb girişine takarsanız bağlantı sağlanır. böylece i-podu sadece müzik çalar olarak kullanırsınız. yani ekolayzır olarak aracın müzik sisteminin ekolayzırını kullanırsınız. ( harici disk gibi )

2. alternatif i-podun kulaklık çıkışına uygun kablo ile aracın aux yazan girişine girersiniz. bu alternatifte hem i-podun hem de aracın ekolayzır ve diğer ses efektlerini kullanırsınız.( açık ise tabiki)

benimde merak ettiğim birşey var.. bende ipod girişi var ama aux gibi jacklı değil geniş iphoneye uyuyor girişi.. şimdi benim iphone 3G S deki şarkıları ipod girişine takarak dinleyebilirmiyim ki? yoksa sadece ipodmu destekliyor :S

sizin araçta ipod girişi orjinalmi var?eğer öyleyse ipod ile iphone veri iletimi hususunda bağalantı olarak birebir aynı özelliktedir.

merhaba, i-podunuzun veri transfer kablosunu aracın usb girişine takarsanız bağlantı sağlanır. böylece i-podu sadece müzik çalar olarak kullanırsınız. yani ekolayzır olarak aracın müzik sisteminin ekolayzırını kullanırsınız. ( harici disk gibi )

2. alternatif i-podun kulaklık çıkışına uygun kablo ile aracın aux yazan girişine girersiniz. bu alternatifte hem i-podun hem de aracın ekolayzır ve diğer ses efektlerini kullanırsınız.( açık ise tabiki)

2.şıkta belirttiğiniz doğru ama bu şekilde aracın kumanda birimlerini kullanamayız sanırım..

1.şıkta ise kendi kablosu ile çalışmıyor diye biliyorum..çünkü ipod ve iphone ları hiç bir sistem direk olarak media strome cihazı olarak görmüyor..veri alışverişi için ara program(itunes) gerekiyor
yinede tavsiyeleriniz için teşekkür ederim:)

bendeki orjinal değil, navigasyon sistemi taktırdım onun girişi var :)

benimde merak ettiğim birşey var.. bende ipod girişi var ama aux gibi jacklı değil geniş iphoneye uyuyor girişi.. şimdi benim iphone 3G S deki şarkıları ipod girişine takarak dinleyebilirmiyim ki? yoksa sadece ipodmu destekliyor :S
bende iphone 3GS kullanıyorum , yapacağınız çok basit basitce iki ucu aux yani kulaklık girişi şeklinde kablo alıp 2-3 TL, iphone kullaklık çıkışı ve aux a bağlıyorsun mediadan cd aux seçeneğinden aux şeçtiğinde iphonundan çıkan bütün sesler hoparlörde olur, arkadaşlarım yolda oyun oynuyorlarda öyle:D, ama mesela iphone dan usb bağlantısı yaptım şarj olurmu diye ama olmuyor. Bide İphone 3G ve S lerde ipod touch in bütün özelliklerine sahip

deneyeyim bakayım daha önce denedim ama beceremedim

deneyeyim bakayım daha önce denedim ama beceremedim

serbay iki ucu 3.5 mm lik çivi jak lar uyar..genelde iphone için yapılan biraz daha değişik..yada normal kulaklık takınca çalışmıyorya iphone da araya küçük adaptör dedikleri var onu takıyorsun sonra iki ucu 3.5mm çivi jak takınca sorun yaşamaman gerekiyor..ben apple laptop bağlıyorum 3.5 jaklarla bi sorun olmuyor..ama..hoş iki sistem farklı..bi dene bakalım

Geri
Üst Alt