Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Makyajlı Leon 1.6 Dizel DSG Donanımı...

BMW 20-30d'si hariç dizel almicam galiba hiç zaman.. :)

ben bugn son kez alternatifleri gözden geçirdim hacettepeyi kazandığımda belli oldu bugün:) yarın öbür gün dizel dsg beyaz leon siparişi vericem artık:) bi rcd510, cupra bodykit bide bbs ch yada audi s5 jantı mükemmel olur yardımlarınızı bekliorum bu konularda arkadaşlar:D

hakkaten DSG'de daha fazla mı yakıyo. ??

7 ileri olduğu için araç çok alt devirde kalıyor yeterli tork olmadığı içinde daha fazla tüketiyor :)

ayrca ben 1,6 tdi de 7 ileri olanları çok uyumlku bulmuyorum motorla.

7 ileri olduğu için araç çok alt devirde kalıyor yeterli tork olmadığı içinde daha fazla tüketiyor :)

ayrca ben 1,6 tdi de 7 ileri olanları çok uyumlku bulmuyorum motorla.

1.6 dizelde 7 ileri olduğunu bilmiyodum ben 6 ileri DSG vardır diye düşünüyodum.. :)

1.6 TDI ın düz şanzımanının 5 ileri olması benden başka kimseye abes gelmiyormu?:rolleyes:

neden abes gelsin ki :)

dsg 7 ileri olduğu için daha çok yakıyor 5 değilde 6 ileri manuel olsa belki aynısı olacaktı :)

Emre bişey sorabilir miyim.
6 vites olan 1.6 TDI DSG'nin, 7 ileri TDI DSG'den daha az yakacağını nereden biliyosun?

hill holder koymuşlar style a ek olarak çok güzel olmuş.Ama şu kararan iç dikiz aynayı nasıl koymuyorlar anlamıyorum.

Geri
Üst Alt