Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Magirus 2010 İzlenimleri.....

Otokar, Ar-ge teşviğinden bolküsur milyon dolar aldı (ödediğimiz vergilerden), hala manuel şanzıman mı kullanmışlar puhaha , 2 sene önce elektrikli otobüs yaptık dediler, o da yok?

bu konu sadece mizah amaçlı açıldı.....:eek:key:

Sağ koltuk kimin orası nazlı hanımın yeri:D

İlk şakir'mi alır abbas'mı..?

Bide bu minibüs tenhaya çekince sadece 2 kişi varken çok sallanırmı..?:D

Otokar, Ar-ge teşviğini cebine attıktan sonra, zaten gözümde mizahi bir firma olarak kaldı, bu tip konular pek okunmaz, araştırılmaz da, yazayım dedim. Belki bir gün birinin dikkatini çeker.....

Otokar, Ar-ge teşviğini cebine attıktan sonra, zaten gözümde mizahi bir firma olarak kaldı, bu tip konular pek okunmaz, araştırılmaz da, yazayım dedim. Belki bir gün birinin dikkatini çeker.....

o zaman özür dilerim sizden kusuruma bakmayın....

bunların hastaları var resmen..
bi arkadaşım vardı artık görüşmüyorum resmen bu tasarıma aşıktı şaka değil gerçekten aşıktı MSN'de sürekli fotosunu koyardı..bi alakası da yoktu veterinerlik okuyodu..hali vakti yerinde bi aile vs..ne alaka kendi de bilmiyodu ama aşıktı.. :D :D

Gidişime yollar, duruşuma kızlar hasta!

Hayat bu ise,üsdü sende Kalsin!

Baba yorgun sen geç.

Adrese gerek yok eskiler bizi tanır

Alem bana ben sana hasta

Ankete gerek yok eskiler daha iyi.

Düzde Yavaş Rampada Savaş Ben şoförüm Arkadaş....:eek::eek:

vaktıyle kumbag da cok kullandım magirus eger araca alısıp acemılıgı atarsanız cok zevklı ve surusuyle olsun durusuyla olsun ruh gerektıren bır olay vıteslerı cıft debrıyaj gecerdı eskılerının artık yenılerde fazla ruh kalmadı ama olsun mag mag tır

mınıbuste ıkı kısı varken sallanır ancak asla gıcırdamaz

yahu o surucu koltuguyla sagdakı koltugun arasındakı bolume noldu
oraya bırının oturup paraları toplaması lazım :D

Geri
Üst Alt