Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

maceren(mehmet ali) banlansın mı?

mali banlansınmı?

• kesinlikle durdugu hata!

Kullanılan: 6 50.0%
  • kalsın ama her hafta bırının arabsını yıkasın:D

Kullanılan: 6 50.0%

• Kullanılan toplam oy
    12
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şeker Adam

Kayıtlı Üye
ahahaha:D sahtekarlıkları ıle unlu arkadasım artık son noktayı bı koyma vaktı geldı bence:Darayıp 10 dakıka sonra gelıyorum ve sonra telını acmayan mali banlansın dıyenler:D

Birinin arabamı yıkaması gibi bi durum söz konusu olmadığından, hele bide beceriksiz birinin, banlansın. HAHAHA :D

beklenilen bi anketti gerçekten bende banlansın diyorum bu kadarda olmazki yahu pehhh:Dpuhaha

önce arabaları yıkasın, ondan sonra banlansın :)

olum şu anda eve yeni geldim ve cila için 3 long island içtim sanırım rüya değil.. oylama sonucuna göre tüm arkadaşlar banlanmamı istiyor..

Arkadaşlarrrrrrrrrrrrrrrr şimdi soruyorum size, saat 03:13 de hale SCW da olan kaç tana üye var ? böyle bir arkadaşınızı banlamaya utanmıyormusunuz? yazıkkkk yaaaaaa:eek::eek:

Aramızda geçen konuşma:
A: Mali geliyo musun Kanatçı'dayız.
M: Tamam Abi 10 dakika sonra oradayım.
Mali'den bir daha haber yok.

utanmadan daha ozur dılerım dıcegıne laf edıyosun saka gıbısın gelceksen gelcem gelmıceksen gelmıcem de kımse sana zorla bısı yaptırmıyo arkdasım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt