Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

müzik ekranı

Bluetooth ile çıkmıyor usb ile de mp3 formatında olursa çalıyor ben m4a formatında yüklüyorum muziklerimi mp3 formatı kalitesi "1" ise m4a kalitesi "3" o derece.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.
İnternet ortamindan indirilen m4a formatındaki veya MP3 formatındaki müzikler yasal olmadığı için ben muud müzikte 8 TL karşılığında 250 şarkıyı tamamen yasal ve lisanslı olarak indiriyorum ve dijital ortamda sanatçının gerçek CD den sonraki en kaliteli sesi alıyorum, internetteki m4a vs sürümler hem yasal olmadığı için hemde gerçek kalite sunmadığı için kullanmıyorum, muud müziği denemenizi öneririm üstelik indirdiğiniz şarkılar ömür boyu sizin oluyor, hiçbir kısıtlama yok.

İnternet ortamindan indirilen m4a formatındaki veya MP3 formatındaki müzikler yasal olmadığı için ben muud müzikte 8 TL karşılığında 250 şarkıyı tamamen yasal ve lisanslı olarak indiriyorum ve dijital ortamda sanatçının gerçek CD den sonraki en kaliteli sesi alıyorum, internetteki m4a vs sürümler hem yasal olmadığı için hemde gerçek kalite sunmadığı için kullanmıyorum, muud müziği denemenizi öneririm üstelik indirdiğiniz şarkılar ömür boyu sizin oluyor, hiçbir kısıtlama yok.

tesekkür ederim hocam denicem spotify ye ayda 15 lira vereceğime o daha mantıklı sagolun

tesekkür ederim hocam denicem spotify ye ayda 15 lira vereceğime o daha mantıklı sagolun

Zaten Bluetooth üzerinden Spotify vs müzik açarsanız kalite alamazsınız, kalite istiyorsanız dediğim gibi muud müzikten MP3 indirip USB ye atıp dinleyeceksiniz, diğer tüm yönlerde kalite bozuluyor bizatihi çok denedim

Geri
Üst Alt