Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

lpg ye %22 zam gelecekmiş

bu arada lpg 2.30 olmus gallııbaaaaa dogru mu?

lpg tankında nasıl tutuluyor o zaman ısyerımın kazanı on yıl once lpg ıle çalışıyordu tankına bı dunya lpg depoluyorduk

Tankta depolarsınız ama yarım litrelik pet şişenin içine doldurtamazsınız.
Görkem'in demek istediği bu.
LPG'si bitip yolda kalan bi aracın gidip bidona LPG alıp geri araca koyduğunu duydunuz mu hiç?

lpg tankında nasıl tutuluyor o zaman ısyerımın kazanı on yıl once lpg ıle çalışıyordu tankına bı dunya lpg depoluyorduk

Mehmet abi bu uslubün sebebi nedir hayrola bir sorunun mu var benimle?

ben burada kimseye LPG nin sıvı mı gaz mı oldugunu sormadım!!!! LPG nedir biliyorum benim demek istediğim anlaşılmadıysa şöyle açıklayım

LPG diğer akaryakıtlar gibi alınıp garajında bir büyük depoda yada tank ta tutulamaz ki fazla alıp 3-5 gün sonra aracın deposu boşalınca yeniden doldurasın????? demek istediğim bu yani çok basit Ayberk'in dediği gibi şişeye koyup arabana dökemezsin..

Dahada açacak olursak şuan mazota %22 zam geleceğini duysam gider garaja 300-500 lt mazot koyarım arabanın depo boşaldıkça doldururum ama bunu LPG li aracı olan yapamaz demek istedim

keşke demeyeydim!!!!

Mehmet abi bu uslubün sebebi nedir hayrola bir sorunun mu var benimle?

ben burada kimseye LPG nin sıvı mı gaz mı oldugunu sormadım!!!! LPG nedir biliyorum benim demek istediğim anlaşılmadıysa şöyle açıklayım

LPG diğer akaryakıtlar gibi alınıp garajında bir büyük depoda yada tank ta tutulamaz ki fazla alıp 3-5 gün sonra aracın deposu boşalınca yeniden doldurasın????? demek istediğim bu yani çok basit Ayberk'in dediği gibi şişeye koyup arabana dökemezsin..

Dahada açacak olursak şuan mazota %22 zam geleceğini duysam gider garaja 300-500 lt mazot koyarım arabanın depo boşaldıkça doldururum ama bunu LPG li aracı olan yapamaz demek istedim

keşke demeyeydim!!!!

yazdıklarımda bırsertlık veya bır sorun olacak nokta yok alınacagın bır nokta hıc olmaması gerekır kaldı kı senınle bır sorunum bır derdım yok gorkem kardesım zaten bır sorunum olsaydı buraya yazmazdım ben dolambaclı yollardan yanı konu uzerınden gıtmem dırek derdımı ozelden yada b ulabılıyorsam tlfdan gorusebılıyorsam yuzyuze ama dedıgım gıbı senınle bır sorunum yok

ben her zaman cok ucuza gaz buluyor olsam yada aracım gazlı olsa garajın bır yerınde rahatlıkla depolarım

Sami Gürsoy SG =) alsaydın 1 hafta daha beklicekmişim demekki son sgydi =) sennkide hayrlı olsun bizim sg olarak ailede 3. araba

Lafı dönmüşken, senin araban showroomdayken ben arabamı teslim aldım =) İçine de oturdum inceledim hatta =) Belki de satılmamıştı daha satılanları kilitliyorlar.

Geri
Üst Alt