Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

LPG taktırmaya karar verdim....

serenity

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar aracı alalı 3 aya yaklaştı 8k yol yaptım.Bu hem az gittiğim yol oldu maalesef.Benzinin 3.80lerde dolaştığı şu günlerde ocağımdaki incir ağacı iyice kök salmaya başladı.Arabaya binmeye korkar oldum.Sizce ne marka veya hangi ustada, nerede taktırmalıyım? Ben tuzla da oturuyorum.Tabi buraya yakın bi yerde olması da güzel olur. http://www.seatclubworld.com/showth...izi-tavsiyelerinizi-payla%FE%FDrm%FDs%FDn%FDz burada da net bi bilgi bulamadım.Bizim araçlarla en uygun BRC mi?Yoksa Atiker mi?

ben oncekı arabamda Brc kullanmıstım Sımdı mılano var ikisinde cok memnunum ama lpg omru kısaltıyo

hyundai i30 aracımda brc var kesinlikle tavsiye etmiyorum...

1.6 8V için en doğru seçim, LPG.
Ben bu güne kadar o motora LPG taktırıp problem yaşayan duymadım görmedim :)
Marka olarak LPG kitleri içerisinde orta fiyat seviyesinde bi marka seçmeniz bence yeterli olacaktır.

mutlaka herkesin fikri ayrı olacaktır..benimki de ayrı olacak..ben aracını satıp dizel almanı öneririm...
benim sebebim ise lpg sevmediğimden..hep düşünürüm bir araba iki depo..arabaya extra ağırlık yüklemek..bir de lpg li olunca benzin de koymak zorunda kalıyorsun..lpg de yakıyor benzin de aynı anda..
temiz olsun az yaksın diyenlerdenim ben..o yüzden dize

mutlaka herkesin fikri ayrı olacaktır..benimki de ayrı olacak..ben aracını satıp dizel almanı öneririm...
benim sebebim ise lpg sevmediğimden..hep düşünürüm bir araba iki depo..arabaya extra ağırlık yüklemek..bir de lpg li olunca benzin de koymak zorunda kalıyorsun..lpg de yakıyor benzin de aynı anda..

Aynen katılıyorum :eek:key:

abi haklısın ama şu an için arabayı değiştirmemin mümkünatı yok maalesef.bir kaç yıl sonra ancak değiştiririm.bunu kullanmak durumundayım.bi arkadaşımla görüştüm.yarı yarıya az yakıyor neredeyse.o yüzden lpg kullanmak istiyorum.hele şu bayram için memlekete gidip geldim.maaşı neredeyse benzine verdim :( önce çok düşünmüyordum ama şimdi kafaya koydum taktırmayı...

1.6 mpi motor için brc marka lpg öneririm ben çok memnunum..

1.6 ya lpg li binmek gerek :)

takılabilir memnun olanlar çok.... ama arada bir benzinlede dolaşırsan motorun ömrünü uzatırsın...

Geri
Üst Alt