Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Lpg stop etme sorunu

tplhsn

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhaba 2015 1.4 referance paket ibiza var. Yaklaşık 500 km önce atiler gold lpg sistemi taktırdım.arac seyir halindeyken sorun yok ancak yokuşta ışıklarda durduğunda kalkacağım zaman araç stop ediyor. 4000-6000 devir arası gaz vermezsem gene stop ediyor.ayrica sabahları ilk çalıştırdığım zamanda bo sorunu yaşıyorum. Böyle bi sorun yaşayan varmı veya neden olabilir bilgisi olan varmı?

Öncelikle büyük geçmiş olsun aracınıza gaz ayarı yaptırdınız mi ? Bu tur sorunlar ya ateşlemek kaynaklı ya da gaz ayrından kaynaklanmaktadır obd ye bağlayıp kontrol ettirmenizi tavsiye ederim geçmiş olsun

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Öncelikle büyük geçmiş olsun aracınıza gaz ayarı yaptırdınız mi ? Bu tur sorunlar ya ateşlemek kaynaklı ya da gaz ayrından kaynaklanmaktadır obd ye bağlayıp kontrol ettirmenizi tavsiye ederim geçmiş olsun

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Teşekkür ederim bugün taktirdigim yere gittim sorunu söyledim bilgisayara bağlayıp kontrol etti sorun yok abi dedi kaputu açtı benzine aldı aracı abi benzindeyken motorun vuruntulu çalışıyor dedi şaka gibi gazdayken sıkıntı çıkaran araca benzine buluyor

Aynı problemi 5 ay yaşadım kardeş buji kelebek boğazı adaptasyon falan yapmadığınız kalmadı geçen bir arkadaş LPG kalibrasyonu yaptı klima ve farları açtı 3000 devirde ayağımı gazda sabit tuttum şuan 1 hafta oldu yokuslarda anı kalkmalarda stop ediyor devir düşüyordu şükür problem kalmadı bilgin olsun usta usta gezmeden önce gaz ayarindan emin ol benzinde yapıyormu onu takip et

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Geri
Üst Alt