Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Lotus, Petronas ile Anlaşmak İstiyor..

YCO

Kayıtlı Üye
Katılım
26 Ağu 2009
Mesajlar
22,337
Yaş
35
Malezya'nın yeni takımı Lotus F1, halen BMW Sauber'in sponsorluğunu yapan Malezya devlet petrol şirekti Petronas'la sponsorluk anlaşması için görüşmeler yürütüyor.

Lotus takım patronu Tony Fernandes yarış öncesi yaptığı açıklamada, Petronas ile görüştüklerini doğrulayraak, "Petronas'ın sponsorumuz olmasını çok istiyoruz" dedi. Fernandes, Williams'ın sponsoru olan AirAsia'nın başkanlığını da yürütüyor.

Petronas, gelecek sezon gridde yer alıp almayacağı henüz belli olmayan BMW Sauber'in uzun süredir sponsorluğunu yapıyor. FIA, BMW Sauber'in Qadbak tarafından satın alınmasından önce, geleceğinin belirsizliği nedeniyle, 2010 sezonu için 13. takım olarak Lotus'u seçmişti.

Bu arada BMW Sauber'in gelecek sene gridde olup olmayacağı konusundaki bir soruya Bernie Ecclestone, "Muhtemelen gelecek hafta belli olur. Benim bileceğim bir şey değil" cevabını verdi.

TurkiyeF1.com
 
Bayadır okumuyordum teşekkürler yiğit abi :D
 
Geri
Üst Alt