Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Logo Çalışma

şöyle bişey yaptım... en azından şimdilik :)

Maşallah eray abi haber verde bizde gelelim ufak bir stiker yaptırırsanda yaktırayım cama reklam olsun hiç davet etmiyorsun darıldım walla haberin ola yeri nerde?

şöyle bişey yaptım... en azından şimdilik :)

hımm güzel olmuş emeğine sağlık kullanıcam bunu

---------- Post added at 23:40 ---------- Previous post was at 23:38 ----------

Maşallah eray abi haber verde bizde gelelim ufak bir stiker yaptırırsanda yaktırayım cama reklam olsun hiç davet etmiyorsun darıldım walla haberin ola yeri nerde?

atillam davet etmezmiyim hiç henüz aktif hale gelmedi. dükkanı falan tuttum da tabelalar yapılıyo su an. bir kaç güne aktif hale gelecek o zaman çay içmeye beklerim. Yerim istanbul caddesinde eski güzel sanatlar fakültesinin tam karsısında.

atillam davet etmezmiyim hiç henüz aktif hale gelmedi. dükkanı falan tuttum da tabelalar yapılıyo su an. bir kaç güne aktif hale gelecek o zaman çay içmeye beklerim. Yerim istanbul caddesinde eski güzel sanatlar fakültesinin tam karsısında.

tamam eray abi bana bi tlf la dönersen iyi olur walla stiker vs var isede yapıstıralım cama abi faydamız olsun faydanı cok gördüm abi :)

hocam kullanacaksan özelden bana mailini falan at da vektörel hallerini falan yollayayım. tabelacıya, matbaaya falan lazım olur. Telif hakkımı da isterim ona göre :p

2vs3l9t.jpg

beğendiyseniz harçlık isterim :p

Geri
Üst Alt