Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Liverpool Macerası..

yahu limitsiz otoban vs. olsa sanki bişi farketcek Alp'im yeme beni.. :D :D

Yanından birden bir M5, Volvo S60R, Saab 9-5, Holden VXR, Subaru WRX, veya vRS geçer. Önüne gelir (hepsi sivil). STOP CAR sonrada POLICE yazar aracın içine gizlenmiş ledli bir aygıtta. Sonra mahkemelerde uğraşırsın bir süre. Sonracıma ehliyetini elinden alırlar. Ehliyetini geri aldığında 4 katı fazla para verirsin sigorta yaptırmak için (İng. de sigorta zorunlu).

Sonrada bir daha hız yapmazsın..
:)

Bu araçlar sürekli Otobanları turlar.

Ayrıca İngilterede her otobanda 'Speed Camera' diye adlandırılan şeytan icatlarıda bulunur.

Yanından birden bir M5, Volvo S60R, Saab 9-5, Holden VXR, Subaru WRX, veya vRS geçer. Önüne gelir (hepsi sivil). STOP CAR sonrada POLICE yazar aracın içine gizlenmiş ledli bir aygıtta. Sonra mahkemelerde uğraşırsın bir süre. Sonracıma ehliyetini elinden alırlar. Ehliyetini geri aldığında 4 katı fazla para verirsin sigorta yaptırmak için (İng. de sigorta zorunlu).

Sonrada bir daha hız yapmazsın..
:)

Bu araçlar sürekli Otobanları turlar.

Ayrıca İngilterede her otobanda 'Speed Camera' diye adlandırılan şeytan icatlarıda bulunur.

keşke buradada olsa onlardan :)

Alp TR'de de gördük kuzum BP'den çıkmak için 5dk. beklediğimizi..arabanı ben kullanırken gerildiğini yeme beni şimdi ama vol.2.. :D :D :D

videoda bi tane tır gördüm kapattım tır görmek istemiyorum bu aralar.. :D :D

Ne yani,Liverpool'a gittim diye hava mı yapıyosun burda.. :D

Ne yani,Liverpool'a gittim diye hava mı yapıyosun burda.. :D

öyle valla Sezgin abi adam zaten UK'da..
hala hava atma peşinde işte.. :D :D :D :D
bi de gitme bari.. :D :D

---------- Post added at 03:00 ---------- Previous post was at 02:59 ----------

bu arada gelirken montunu getirmeyi unutma yavru TR'ye.. :D :D

Alp TR'de de gördük kuzum BP'den çıkmak için 5dk. beklediğimizi..arabanı ben kullanırken gerildiğini yeme beni şimdi ama vol.2.. :D :D :D

videoda bi tane tır gördüm kapattım tır görmek istemiyorum bu aralar.. :D :D

Kim olursa olsun yolcu koltuğunda gerilirim.

3 ay araba kullanma ingilteredeki trafik sistemine alış ben görürüm seni :D

Geri
Üst Alt