Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Lisede 45 cm'lik 'haremlik-selamlık' kuralı

o yaştaki erkekleri yada kızları böyle 45 cm gibi kurallara dahil edersen çocukların içinde daha çok merak oluşcak gibime geliyor...
zaten yeni bilgiye en açık yaşlardalar böyle uygulamalarla bundan 10 yıl sonra anca haydar dümene soru sorarak onu zengin etmiş olurlar
sanki liselerimiz hamile kızlarla doluda bu okul önlem almış..

Cumhuriyet mitinginde meydanlara dökülüpde ortalığı inletip sandıkda ortalıkda görünmeyenlerin eseridir bunlar... :mad:

Öğretim veren kişilerin eğitim seviyelerinin bu kadar düşük olması haliyle daha gelişme safhasındaki çocuklarımıza gelecekte nasıl etki yapar açıkça belli..Bu tarz zihniyetlerin olacağı zaten belliydi..Daha kötülerinede hazırlıklı olmamız gerek bence..

bu CAHİLLER neyin onune gecmek ıstıyor acaba...??? dunyada neden en cok uysturucu, gece hayatı, genel evlerın en cok rahbet gordugu ulkeler surıye dubai vs... neden sızce

2side uc noktalar abi bence
Onlari yapmakta tuhaf lisede bunlarin olmasida

Özgür bana tuhaf gelen şu, senin açtığın o Can Dündar konusunun altına "iran gibi olacaz,şeriat gelecek" yazılmıyor.. ya da "bunlar boş..hepsi yalan öyle bişey yok..şeriat gelmek üzere,bunlar hikaye" yazılmıyor.. ama şu an için,sadece iddaa dan ibaret bir olay için "şeriat,iran,bunlar başlangıç" yazılıyor.. ya ben farklı bir ülkede mi yaşıyorum? hükümet bir kanun yayınladı da haberim mi yok? sen muhtemelen benden daha iyi bilirsin, taksimde,kadıköyde, geceleri barlardaki insanların yaş ortalaması kaç? benim yarı yaşımdaki kızlar gece 3lerde elde biralarla taksimde gezmiyor mu? hangi şeriat,hagi irana gidiyoruz?

İddia oldugunu nerden cikardin harun abi ? Evet var taksimde gece 3te elde bira dolasan kizlar, ben yok demiyorum ki ama gelecekte bu olmayacak.. Alkolu yasaklamaya efes pilsen basketbol takimini kapatarak ise baslayan hukumet yakinda gece 3te taksimde bi yerde bira icmeyide yasaklayacak.. Kimse buna olmayacak diyemez

ne kadar gelecekte olacak peki Özgür? ben sana açık açık söyliyim,10 sene evvel ne barlardaki yaş ortalaması bu kadar düşüktü,ne de o Can Dündar ın yazısında bahsettiği konular bu kadar barizdi..bu hükümetin oluşturulduğu seçim zamanı da,bunlar konuşuluyordu..5 seneye kalmaz iran gibi olucaz diye..bence her geçen gün şeriata,irana yaklaşıyor değil, Türk aile yapısından, geleneklerimizden uzaklaşıyoruz..

efes olayına gelirsek,takımı kapattırmıyorlar, ismini değiştirmesini istiyorlar..Tvlerde içki ve sigara reklamı oldum olası yasak zaten..Ayrıca alkol-sigara adlı takım olmaması kanunu bize özel de değil..

Geri
Üst Alt