Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

leonumun intercooleri de tamamdır yorumlarınız

osman 1.8t

Kayıtlı Üye
arkadaşlar aracıma kaç litre intercooler takabilirim diye çok araştırdım ve sonunda 5.5 litrenin uygun olacağını düşündüm ve özel yaptırarak uyguladım görüşleriniz önemli

Uploaded with ImageShack.us

sorması ayıptır ne işe yarıyor artısı nedir

turbom orjinal ama basıncı yüksek orjinali 0.6 basıyor şuanda 1 bar basıyor 1 ay sonra turbo ve manifoltta değişecek birazda alt yapı olmuş oldu orjinal intercooler ı önü kapalı olduğu için aracı çok sıkıyodu

5.5 lıtre k03s ıcın cok cok az buyuk olabılır.Orjınalı 2.8 lıtre olması lazım.4 kusur lıtrelık orjınalının buyugu tarzında b cooler var o rahatlıkla kullanılabılıyormus.Ama bu da Fmıc olması acısından guzel,gule gule kullan ;) Malıyet nedır

orjinalini 20 19 8.5 olrak çarptıkmı 3230 çıkıyor buda 63 20 4 olarak çarpıyorum 5040 çıkıyor senin dediğine yakın bir oran cuprada çift var onuda hesapladım bendeki 350 hp ye kadar destekler gibime geliyor maliyetide hotumlarla 400 civarı tuttu işçiliği bana ait

yok bende takarken çok korkuyodum ama korktuğum olmadı çok çok güzel uyum sağladı bir ve ikinci viteste araç devamlı patinajda kaldığı için 0.7 bar gösteriyor 3 çe takınca biraz patinajda yine 0.7 de kalıyor sonra 1 bar basıyor kendini toplayıp patinajdan çıkınca araç çanavar oluyor

orjinalini 20 19 8.5 olrak çarptıkmı 3230 çıkıyor buda 63 20 4 olarak çarpıyorum 5040 çıkıyor senin dediğine yakın bir oran cuprada çift var onuda hesapladım bendeki 350 hp ye kadar destekler gibime geliyor maliyetide hotumlarla 400 civarı tuttu işçiliği bana ait

2871 flan takıcaksan belkı az kalabılır zaten taktıgında dynoda gorursun az kalırsa.Cupranın cıft Smıc var ama zaten o da chıp egsoz fıltre halıne yetıyor kı Fmıc olsa kara gecıyor araba.k04 sonrasına da braz daha buyuk b cooler a gecmek gerekır.Suan ıcın lag flan yoksa sorun yok gule gule kullan ;)

Geri
Üst Alt