Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leonumu Satıyorum..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Efe

Kayıtlı Üye
bende leonumu satmaya karar verdim sonunda :) arabamdan gayet memnunum hiç bi sıkıntısı yok maşallah taş gibi ama artık performansı tatmin etmiyo 102 hp değilde 200+ hplere doğru yönelicem artık :)

Araç 2009 Model 32.000 KMde 1.6 MPI 102 hp Stylance Donanımında ve Bakımı Yeni Yapıldı

Bi kaç şey karaladım alıcı gözle bakanlar okursa sevinirim :D

Aracın Fabrikasyon Halini Herkes Biliyordur Herhalde, Bu Aracın Fabrikasyondan Fazlaca Uzak Olduğunu Görmek de Zor Değil..

Araçta Aklınıza Gelebilicek Herşey Var (ABS, ASR, ESP, EBD, AAS, BAS, Lastik Basınç Sensörü, Home Following Sistemi) Birtek Sunroof Eksik..

Araçta Herhangi Bir Ampul Patladığı Zaman Gösterge Panelinde Uyarı Veriyor.

Lastik Havasındaki Değişikliği Uyarı Vererek Gösterge Panelinde Ve Sesli Uyarıyla Belirtiyor.

Bu Arabayı Diğer DONANIMSIZ ve FİBER TAMPONLU Saçma Sapan Araba ve İlanlarla Kıyaslamayın ve Karşılaştırmayın LÜTFEN..

Aracımda;

18" BBS CH BLACK & RED STRIP Jant Takımı

18" Kumho Ecsta SPT 225/40/18 Performans Lastik Takımı

3.5 CM (35 MM) Vogtland Marka Yay Takımı ( Rengi Mor )

Kırmızı Brembo Kaliper Kapakları

KPMF Marka Parlak Siyah Folyo ( Aynalar, Tavan, Izgara )

KPMF Marka Şeffaf Folyo 40 cm ( Kaput )

Kaplama İşlemleri Ankara GMG Garage'da Usta Ellerce Profesyonel Olarak Uygulanmıştır.

Orjinal Seat Leon Cupra Tampon ( KESİNLİKLE FİBER DEĞİL )

Orjinal Seat Leon Cupra R Lip

Plakalık Arkası Siyah Boyanması İşlemi

Venus Marka Egsoz Ucu ( Gaza basınca çok tatlı bi ses çıkıyo bu egsoz ucu sayesinde :) )

30.000 Bakımı Yeni Yapıldı Ayrıca Servis Bakımlıdır

Tartarini Marka Sıralı Sistem LPG
( Bakımı Yeni Yapıldı 17.000 KM'dir Sorunsuzca, Tık Demeden Çalışıyor )

Aracı Alan Kişiye Araçtan Çıkardığım Logosuz Petekli Panjuru, Orjinal Yayları, Orjinal Jantı, Yazlık Michelin Lastiği ve Orjinal Çiziksiz Ön Tamponu Vereceğim

Aracımda En Ufak Kaza veya Boya KESİNLİKLE YOK!!

Araçtaki Uygulamalar ve Fiyatları;

Aracın Üzerindeki Jant ve Lastik Takımı 2.000 TL

Araç Üzerindeki LPG 2.000 TL

Folyo İşlemleri 650 TL

Cupra Tampon 1.000 TL

Yay 200 TL

Ve Bunların Yanında Ufak Tefek Modifikasyonların Toplamda Maliyeti 300 TL

Bu Fiyatlara İşçilik Ücretleri Doğal Olarak Dahil Değil. İşçiliğe Verilen Parayıda Siz Düşünün :)

Aracın Muayenesi 2011 Haziran Sonuna Kadar Devam Ediyor. Geçerlilik Süresi Devam Eden Trafik Sigortası, Kaskosu Var ve 2011 Ocağa Kadarki Bandrol Alınmıştır, Aracı Alan Kişi Sadece Deposunu Doldurup Binecek :)

Buna Bu Parayı Verceğime 0 KM Alırım Daha İyi.. Diye de Düşünebilirsiniz Ben Sizler İçin Ufak Bi Araştırma Yaptım;

0 KM 1.6 MPI Seat Leon 34.900 TL ( ki artık 0 km 1.6 leon satışı yok )

Herhangi Bir Seat Bayisinden Alacağınız 0 KM Leonda ESP, EBA, DSR, Lastik Basınç Sensörü, XDS, Cruise Kontrol (Hız Sabitleme Sistemi), Yağmur Sensörü, Kendiliğinden Kararan
Dikiz Aynası ve Arka Park Sensörü Gibi Bir Çok Önemli Donanımdan Mahrum Kalıcaksınız.

Eğer Bunları Aracınıza Ekstra Olarak Almak İsterseniz Eğer Yaklaşık 8.500 TL Fazladan Ödemeniz Gerekecek

Buda 34.900 TL Olan Fiyatı 43.400 TL Yapacak.

Bu Araçtaki Modifiyeleri Yaptığınızıda Farz Etsek Size İşçilik Ücretleriyle Birlikte Nereden Baksanız 49-50 Bin TL'ye Gelicek, Karar Sizin..

Aracı Ankara / Ümitköy Mahallesinde Görebilirsiniz

Fiyat Olarak 36.000 TL Düşünüyorum. Bazılarınız Çok Bazılarınız Az Diyebilir Buda Sizin Görüşünüz Ama Ben Aracımın Bu Değerde Olduğunu Düşünüyorum :)

Ayrıca Aracın Kasko Bedeli 36.000 TL :)

Aracın Resmi İmzamda Olduğu İçin Tekrar Koymaya Gerek Duymadım :)

inşallah bu fiyata satarsın
bence aksesuarları ayrı satmayı dene

teşekkürler hepinize ama aksesuarları ayrı satmakla uğraşmak istemiyorum bide boş leon çok var zaten boş halinde satmaya kalksam aylarımı alır :)

hayırlı satışlar, alan kişiyede hayırlı uğurlu olsun...

hayırlı satışlar. link var mı göremedim ama yukarıda bahsedildiği gibi bence aksesuarları ayrı satarsan daha karlı olur. malum artık kimse insanın arabasına ne yaptığına bakmıyor. tabi tercih senin..

hayırlı satışlar umarım tez zamanda satarsın

hayırlı satışlar. bencede aksesuarları ayrı sat yoksa bu fiyata kimse satın almaz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt