Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon'uma Güzel Anlamda Daha Ne Yapabilirim?

para varsa koltukları deiştir kesinlikle .. deri acayip degiştiriyo levent abinin araba gayet güzel siyah kırmızı deri koltuk yaptırdı . ön konsolu 3m karbon kaplattır . güzel bi cihazla gayet şık olur .

kaan abi bence şemunun arabasının içine bakıp tavan döşemesini kaplat aracın içinde siyah olmayan parça kalmasın şemunun arabası öyle bende yaptırmayı düşünüyorum çok farklı bi atmosferi var

dısarıya lıp olabılır ayrıca FN2 type r ın koltukarında nubuk model var resmen azım acık kaldı muthıs ama bakımı sıkıntı yapabıır...

---------- Post added at 17:48 ---------- Previous post was at 17:47 ----------

kaan abi bence şemunun arabasının içine bakıp tavan döşemesini kaplat aracın içinde siyah olmayan parça kalmasın şemunun arabası öyle bende yaptırmayı düşünüyorum çok farklı bi atmosferi var

cam fılmı olmadıgı halde aksamları gorunmuyorum aracın ıcı kapkara:)

koltuklarla ben olsam uğraşmam hiç abi, gerek yok

iç kısıma da bir navigasyon koyarsın, bence kötü olan Leonun göğüsünü düzeltmiş olursun

marşpiyel sevmiyorum diyorsun, ama bence yaptırabilirsin, çok güzel duruyor

Onun dışında da sadece bixenon diyebilirim,

bunlar dışındaki herşey gereksiz olacaktır kanımca

bi-xenon mercekli farlar...
iş kısım piano black...

abi dectane ile başla ;) sonra gel senin konsoluda piano black yapalım istiyorsan bir ara buluşalım incele hatta bendekileri nasıl duruyor,işçilik vs.veya 3m carbon kaplayabilirsin.
koltuk ben alcantra derim ciddi düşünüyorsan (audide mesela çok güzel o yönden kenarlar,sırt bölgesi)
ben bassı söktükten sonra bagaj çalışmamı alcantra yapdırdım gayet orijin duruyor. :)
mehmet abinin dediği gibide hafif nemli bir bez yardımı ile rahatça temizlenebiliyor,(senin dedigin gibi temas edilen yöne dogru dalgalanmalar olsada gayet hoş duruyor).
bende istiyorum koltugu ama yaptıktan sonra arabayla gidecek,maliyetin herhangi bir dönüşü olmayacak.

para varsa koltukları deiştir kesinlikle .. deri acayip degiştiriyo levent abinin araba gayet güzel siyah kırmızı deri koltuk yaptırdı . ön konsolu 3m karbon kaplattır . güzel bi cihazla gayet şık olur .

dısarıya lıp olabılır ayrıca FN2 type r ın koltukarında nubuk model var resmen azım acık kaldı muthıs ama bakımı sıkıntı yapabıır...

Arkadaşlar süper fikirler..ilk önce ipodumu bağlayabileceğim orjinal navigasyonlu bir sistem..arkasından orjinal mercek far ve hemen akabinde tavanlar da dahil olmak üzere alacantra döşeme..ön göğüsü kaplatmak sanki çok sağlıklı değil..piano blackte de sanki parmak izi çok kalır gibi geliyor..Ozanım marşbiyel olayına hala sıcak bakmıyorum..verdiğiniz fikirlerden aklıma en çok bunlar uydu..gayet de güzel olur defalarca teşekkürler:)

Abi piano black bende kötü durur sanıyordum gördüğüm örneklerden ama Timur'un arabasını görünce fikrim değişti. Muhteşem olmuş, konsolu çok değiştiriyor. Niyetin varsa görmelisin bence.

direksiyon zor ama pedalları ben de düşünüyorum ama bulamadım şimdiye kadar..

gerçekten senin arabanın motorundan çok iç atmosferi cezbediyo beni şemunum :)

motoru cezbetmiyo yani iyimiş valla.. :D :D
gün boy..

Geri
Üst Alt