Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon'uma Güzel Anlamda Daha Ne Yapabilirim?

1600 biraz çok gibi geldi bana..
Birde bi dip not. Jantları beyaza boyat Kaan Abi bence :D Forumda nerdeyse herkese aynı şeyi söylüyorum ama inanın daha güzel olcak :D Beyaz jant tarikatı kurucam hehe :)

Beyaza boyattıktan sonra ruh ve sinir hastalıkları hastanesindeki tedavi masraflarını karşılayacaksan neden olmasın Ayberk:) ben vallahi ciddi ciddi koyu titatyum rengine boyatmayı düşünüyorum..hatta aracı da o renk yapma niyetim var..Leke ve kir olayı beni yoruyor..o renkler daha az gösterecek gibi..

Bi-Xenon far, iç kısımda koltuk ısıtmalı deri koltuk, aracın içinin karanlık olması sorun olmayacaksa koltuklarla beraber tavanda siyah alcantra kaplanabilir. Navigasyon isteğe göre müzik sisteminde iyileştirme. Konsolda piano black güzel bir işçilikle yapılırsa aracı çok değiştiriyor. Timur'un arabasındaki konsol muhteşem olmuş mesela. Dahada bişey yapmaya gerek yok sanırım :)

Edit : Birde unutmadan aracın dışında görünen plastik kısımlar kaplanabilir. Kapı araları, kaput üstü gibi.

Beyaza boyattıktan sonra ruh ve sinir hastalıkları hastanesindeki tedavi masraflarını karşılayacaksan neden olmasın Ayberk:) ben vallahi ciddi ciddi koyu titatyum rengine boyatmayı düşünüyorum..hatta aracı da o renk yapma niyetim var..Leke ve kir olayı beni yoruyor..o renkler daha az gösterecek gibi..
O zaman "Abo" diyorum :D

Bi-Xenon far, iç kısımda koltuk ısıtmalı deri koltuk, aracın içinin karanlık olması sorun olmayacaksa koltuklarla beraber tavanda siyah alcantra kaplanabilir. Navigasyon isteğe göre müzik sisteminde iyileştirme. Konsolda piano black güzel bir işçilikle yapılırsa aracı çok değiştiriyor. Timur'un arabasındaki konsol muhteşem olmuş mesela. Dahada bişey yapmaya gerek yok sanırım :)

Edit : Birde unutmadan aracın dışında görünen plastik kısımlar kaplanabilir. Kapı araları, kaput üstü gibi.

Gayet güzel fikrler not alıyorum bunları:)

bi tane basınç saati alabilirsin Kaan abi..
turbonun hangi devirlerde ne kadar bastığını ve superchips'in arabana neler yaptığını görebilirsin bu sayede..

:)

---------- Post added at 07:55 ---------- Previous post was at 07:52 ----------

koltuk vs. işine girmezdim yerinde olsam..

koltuk kaplama fiyatı banada çok geldi

alcantra sılınebılen bır malzeme yag veya mazot turevı olmadıgı surece her turlu leke cıkabılıyor koltuk kenarları buffalo derısı ıc kısım alacantra bence cok guzel durur orjınal tavan kaplaması alcantra ıle degıstırılebılır.Dıreksıyona tam ortaya işleme yapılıp kırmızı dıkışlı olarak kaplanabılır cok guzel sportıf olacaktır

koltuklarla ben olsam uğraşmam hiç abi, gerek yok

iç kısıma da bir navigasyon koyarsın, bence kötü olan Leonun göğüsünü düzeltmiş olursun

marşpiyel sevmiyorum diyorsun, ama bence yaptırabilirsin, çok güzel duruyor

Onun dışında da sadece bixenon diyebilirim,

bunlar dışındaki herşey gereksiz olacaktır kanımca

abi dectane ile başla ;) sonra gel senin konsoluda piano black yapalım istiyorsan bir ara buluşalım incele hatta bendekileri nasıl duruyor,işçilik vs.veya 3m carbon kaplayabilirsin.
koltuk ben alcantra derim ciddi düşünüyorsan (audide mesela çok güzel o yönden kenarlar,sırt bölgesi)
ben bassı söktükten sonra bagaj çalışmamı alcantra yapdırdım gayet orijin duruyor. :)
mehmet abinin dediği gibide hafif nemli bir bez yardımı ile rahatça temizlenebiliyor,(senin dedigin gibi temas edilen yöne dogru dalgalanmalar olsada gayet hoş duruyor).
bende istiyorum koltugu ama yaptıktan sonra arabayla gidecek,maliyetin herhangi bir dönüşü olmayacak.

Geri
Üst Alt