Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leonum her haftasonu akü bitiriyor :(

eneserol

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar bu olay son bir ay içerisinde olmaya başladı. Hafta içi arabamı kullanmıyorum c.tesi arabamın başına gittiğim de kumandadan kapılar bile açılmıyor ancak takviye yapıp çalıştırabiliyorum her neyse benim tesisatın kaçak yapmasından bir kuşkum vardı geçen haftasonu arabamı son defa kullandıktan sonra bir test yapayım dedim. amfinin sigortalarını söktüm bakayım amfide mi bir sorun var diye geçtiğimiz c.tesi arabamın başına gittiğimde yine aynı kötü manzarayla karşılaştım ve kapılarım yine açılmıyordu :( demek amfiden olmadığını anladım bu sefer de teybimin soketini çıkardım (teybi sökmek beni baya bi yordu ama çıkardım soketi) şu an arabam da ses sistemine dair hiçbir şey yok bu haftasonu da arabamın başında aynı olayla karşılaşmak istemiyorum :( sizlerin de görüşlerini almak istiyorum bu akü neden her hafta biter ve her defasında annemden babamdan araba dilenip akü takviyesi yapmaktan bıktım hadi onu geçtim takviye yaptıktan sonra araba bi aptallaşıyor farklı farklı arıza ışıkları yakıyor şu anda da airbag arızası veriyor :(

bildiğim kadarıyla aküde bi problem olunca airbag ışığınıda yakıyor yanlışım varsa düzeltin.daha önce bende yaşadım aynı sorunu akünün suyu bitmişti..

bu üçüncü karşılaştığım akü bitirme olayı ilkinde cruise control çalışmamıştı airbag ve direksiyon ışığı yanmıştı ikincisinde cruise çalışmamıştı ama stop edip tekrar çalıştırınca düzelmişti üçüncü de yine airbag ışığı yandı :( ama bizim araçlarda kuru tip akü var suyu bitmesi gibi bir olay yok bunlarda

Birşey kesinlikle akünüzü boşaltıyor. Başka ihtimal yok..

benim akü suluydu valla :) olmadı garantisi devam ediyorsa gidip göstermen daha iyi aküdeyse sorun değişirler garantiden

aracım da ses sistemi var dolayısıyla elektrik aksamı garanti dışı kalıyor bildiğim kadarıyla :(

yani bir 300 tl daha mı bayılacam söktürmek için :( sonuçta tüm kablo tesisatını sökmem gerekecek aküden bagaja kadar :( off çok sinirim bozuldu bu olaya :(

aynı problem Umut'un eski leonda da vardı.. bi ses etse bu konuya

Geri
Üst Alt