Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon'da Hız uyarısı ayarları?

mhmt_yldz

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar benim leon'da 110 km/h hıza ulaşınca araç uyarı veriyor, onun ayarını 100 yapmak istedim. Resetlendi ve bir türlüde değiştiremedim. Bende kullanım kılavuzuda olmadığından nasıl ayarlandığına bakamıyorum. Bilen arkadaşların yardımlarını bekliyorum.

makyajsız kasaysa silecek kolundan uyarının menüsüne geldikten sonra kolun altındaki tuştan olsa gerek ordan araç dururken ya da uzun basarak düzelmesi lazım..

Valla ben deli oldum bu ayara... Kullanma klavuzunda yazıyor biraz karışık bu :S Ben akünün kutup başını söküp taktım tüm uyarılar silindi ve birdaha uyarıda vermedi çok şükür :D

hocam ilgili kısmı yollaman mümkünmü? delirtti beni, bulamadım bir türlü ayarını_?

tamam yarın ben bu konuyla ilgili kısmı sana aktarırım ;)

öncelikle ilgili menüye gel, hangi hızda uyarı vermesini istiyosan o hıza ulaş ve silecek kolundaki düğmeye 2-3 sn. basılı tut ve ayar yapılmış olur..bende sinir oluyorum zırt-pırt ötmesin diye 195km/h'a ayarladım pek ötmüyo artık :)

Akın ağzınla yakalandın, eğer ayarı böyle yaptıysan radar cezasını yollattırıyorum adresine abicim :D:D:D

mutlaka iptal etme yolu vardır bi hızı hafızaya almadan..

Akın ağzınla yakalandın, eğer ayarı böyle yaptıysan radar cezasını yollattırıyorum adresine abicim :D:D:D

200'e kadar bişi demiyo polis abim.. :D :D

faruk abi trafiğe kapalı alan desek..hem gençlerede kötü örnek olmamış oluruz..

(not: evde denemeyiniz)

Geri
Üst Alt