Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leoncu arkadaslar

ahmetreha61

Kayıtlı Üye
225 45 17 lastik jant ile toledoma 5cm spor yay alirsam camurluk lastik arasi nekadar mesafe kalir merak ediyorum suanki halinde spor yay varmi yokmu merak ediyirum resim yukleyecem simdi
[doublepost=1483432375,1483432258][/doublepost]Arac bu

Ekli dosyalar

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    213.8 KB · Görüntüleme: 16
225 45 17 lastik jant ile toledoma 5cm spor yay alirsam camurluk lastik arasi nekadar mesafe kalir merak ediyorum suanki halinde spor yay varmi yokmu merak ediyirum resim yukleyecem simdi
[doublepost=1483432375,1483432258][/doublepost]Arac bu
Resime bakılırsa yok gibi zaten yaylara bakıp anlarsın spor yay genelde renkli olur sarı kırmızı vs. Orjinal yay ile ayrt edersin egil bir aracın altina bak kardeşim

Resime bakılırsa yok gibi zaten yaylara bakıp anlarsın spor yay genelde renkli olur sarı kırmızı vs. Orjinal yay ile ayrt edersin egil bir aracın altina bak kardeşim
İnan 4 5 farkli yere gosterdim kimi spor yay diyor kimi degil diyor aldigim adam onler spor diyor anlam veremedim bir turlu

Trabzondasın dimi bende benim aracı cok gosterdim yaylarimi basmıslar mi diye rahatsız araba zıplıyor die basilmiş diyen vardi kesilmiş diyen vardi yaylar yan sanayıydi meger onu da orjinal cıkma yay alarak ben cozdum :)
[doublepost=1483433619,1483433567][/doublepost]Camırlukla teker arasında baya bosluk var resimde bence normal yayları var ustunde

Geri
Üst Alt