Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leona Led gündüz farı..

Natan fikrimi çalma parça bekliyorum 3 aydır.. :D :D :D

bunları bnde düşünmüştüm sislerin oraya ama bzim tamponlarda öle dümdüz bi alan yok...

ilk takıldıgında,başlarda güzel gelebilir ama kesin bir süre sonra sıkar.bide pek orjinal durmayacaktır bence leonda...

Öyle düz bir yer yok ki bizim tamponlarda..olsa alalım hemen..fena da durmaz bence..Alman malı ürün çünkü.

anca sislerin altına / şeklinde takılcak oda pavyon arabası gbi sağa sola ışık saçıcak....karşıdan akşam bi ışık topu geliyomuş gbi görnyo snra

Bende bu ilana bakmıştm sonra açtm arabanın resmine baktım nereye koyucaz bunu diye çok düşündm ama olmaz bencede:)... Cupra tampon var benim arabada yan ızgaraları kesersek alt kısıma belki takılır ama pek güzel olmaz bence...

Geri
Üst Alt