Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leona Jant yardım lütfen!

gorsel olarak 18 guzel oluyor yenı kasa leonlarda.yalnız jant konusunda artık klasıklesmıs jantların dısına cıkalım konu ıcındekı jantların hepsı zaten suan pıyada cogu leonun ustunde olan jantlar,sahıbınden.com u gezmekte fayda var;)

Değilsin arkadaşım. Golf GTI jantlı Leon'u gördüğünde beğenebilirdin, onu geçtim öneri olarak 2 farklı Jant yolladım. Onu da konudan sildirmişsin. Ayrıca o kadar uğraşıyoruz dediğin Yeni Konu tuşuna basmak mıdır?

Pardon dostum ben onu satmaya çalıştığın jantlar zannettim önceki satış ilanına dikkatli bakmadığım için. Konu içinde konu açıldığı zaman biraz kızıyorum, Yeni Konu tuşuna basmak o kadar kolaysa basacaksın açacaksın konunu soracaksın ama değilmi. Neyse bende sert çıktım kusura bakma teşekkür önerilerin için.

gorsel olarak 18 guzel oluyor yenı kasa leonlarda.yalnız jant konusunda artık klasıklesmıs jantların dısına cıkalım konu ıcındekı jantların hepsı zaten suan pıyada cogu leonun ustunde olan jantlar,sahıbınden.com u gezmekte fayda var;)

Biliyormusun en iyi tesbiti sen yaptın kardeşim. En çok farklı bir şey olmasını istiyorum, ama farklı bir şey yapalım derkende kötü bi uygulama yapmaktan korkuyorum:confused:

Bu arada herkese teşekkür ederim, bütün tavsiyelerinizi göz önünde bulunduracağım:eek:key:

Geri
Üst Alt