Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leona Jant yardım lütfen!

Konu içinde konu açıyosun bari nezaketen cevap verde öyle sor dostum insan kendini kullanılmış hissediyor o kadar uğraşıyoruz:hosgeldin:

neyse yardımınıza ihtiyacım var acil, alacağım bugün yarın jantları.

Bence de 18 den şaşma fakat bu gösterdiğin jantlar açıkçası artık bir sürü leonun üzerinde var ve yavaş yavaş sıradan olmaya başladı. Konyada kaç leon var bilmiyorum ama eğer farklı bir jant takarsanız daha ayrıcalıklı olursunuz diye düşünüyorum.

Haklısın dostumda farklı ne olabilir işte ona karar veremedim.

rapor halledildi..

S5 jantıda çok güzel onuda düşünebilirsin.

haklı değilmiyim?

Değilsin arkadaşım. Golf GTI jantlı Leon'u gördüğünde beğenebilirdin, onu geçtim öneri olarak 2 farklı Jant yolladım. Onu da konudan sildirmişsin. Ayrıca o kadar uğraşıyoruz dediğin Yeni Konu tuşuna basmak mıdır?

parasını sıkıntı yapmıcaksan seat sport jantı öneririm BBS 18'lik yol tutusuda cok iyi yakıtı kötü etkiliyor ama görüntü olarak cok hos benim aractaki jantlar fotograflardan inceleyebilirsin:)

parasını sıkıntı yapmıcaksan seat sport jantı öneririm BBS 18'lik yol tutusuda cok iyi yakıtı kötü etkiliyor ama görüntü olarak cok hos benim aractaki jantlar fotograflardan inceleyebilirsin:)
Onları da kullandım bir dönem yakıt tüketimimi ekstra artırmamıştı?

Konu içinde konu açıyosun bari nezaketen cevap verde öyle sor dostum insan kendini kullanılmış hissediyor o kadar uğraşıyoruz:hosgeldin:

arkadaşım adam o resim elinde olan warsa yüklesinde sen bi gör istemiş .... adamın zaten satılık 2 takım 18 jantları war resim eklensinde sen bi gör kafanda bi fikir olsun diye düşünmüş ama sen konuyu nerelere çekmişsin ....milletin söylediklerini kaale almayacaksan arat google da leon jant diye bi dünya seçenek çıkar , haa dersenki 17 takarsam nasıl olur 18 takarsam nasıl olur kuru hawada yol tutuşum artar ama yağmurda karda ne yaparım yakıt tüketimim ne olur dersen bu gittiğin tarzda yanlış biraz ....

Geri
Üst Alt