Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

leona hill holder takmak mümkün mü?

GÖKHAN ŞİMŞEK

Kayıtlı Üye
sevgili mert abi ve bilgi sahibi diğer scw dostları 2008 leon stylance ıma hild holder taktırmak istiyorum seatın opsiyon listesinde 114 tl diyor esp ile birlikte alınabilir diyor alabilirmiyim?çalışırmı?olurmu?

Bu sonradan eklenen bir aparat değil diye biliyorum ama?

Maalesaef mümkün değil. Yani mümkün ama fiyatını duyunca sanırım kalp krizi geçirirsin. Sonradan bu sistemi yapmak demek aracın neredeyse yürüyen aksamının bir çoğunun elden geçmesi demek. Buna abs beyinleri kaliperler falanda dahil. Hem ne yapacaksın eskiden hildholder mı vardı bununla mı öğrendik biz. Ben iki kere kullanmak zorunda kaldım uyuz etti beni. :D

Maalesaef mümkün değil. Yani mümkün ama fiyatını duyunca sanırım kalp krizi geçirirsin. Sonradan bu sistemi yapmak demek aracın neredeyse yürüyen aksamının bir çoğunun elden geçmesi demek. Buna abs beyinleri kaliperler falanda dahil. Hem ne yapacaksın eskiden hildholder mı vardı bununla mı öğrendik biz. Ben iki kere kullanmak zorunda kaldım uyuz etti beni. :D

evet kalkışları çok gazlamak gerekiyor abi benim sorun yok da nışanlım bizim artvin rampalarında kaldıramıyor el freni ile sıkıntı yaşamasından korkuyorum:)ama hevesimiz yarım kaldı...

Yav senin gibi bir usta var tez zamanda bu olayı halledersin sen :D

abi gaza verme vallaha arabadan edecen beni:)ama şaka maka orta havalandırmanın oraya ustten elle vurunca zırt ses geliyo sert kasislerde de ses yapıyor!!!orayı becerebilsem de söksem hallederim....servise gidiyorum abi izliyorum sonra abi serviste geçiştirdikleri iki bant ile tamam dedikleri için yine ses geliyo sonra ben artvinde geldiğimde söküp istediğim gibi tamir edip takıyorum...

hevesle gitmiştim Ahmet abiye ben de direkt hayır dedi.. :D

gökhan, siteye başlık açarken dikkatli olalım lütfen...

''mert abim mert abi leona hild holder taktırmak istiyorum uyarmı!!!'' gibi bir başlık ne kadar uygun?
başlık leona hill holder taktırmak mümkün mü olarak değiştirilmiştir.

en başta takılır hill horder zaten cok gereklı bısey degıl bence

Geri
Üst Alt