Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

LEON yazılı çamurluk sinyali

Bunu kendiniz mi yaptınız acaba? Leon yazısını özellikle? Sanki sinyaller de farklı değil mi daha ufak ve keskin gibi

Sinyalleri daha önce 1.8T aracım için almıştım. Siyah zeminli olduğu için aldım fakat içine su almaya başlayınca kenara koymuştum. Aklıma böyle bir uygulama gelince lensini (üstündeki şeffaf olan parça) gövdeden ayırarak gövde içine led uygulaması, lens üzerine de yazılı folyo kaplamasını yaptım. Yazı için LEON yazısını ters çevirip powerpoint te kağıda bastım. Daha sonra folyonun arkasına yapıştırıp maket bıçağı ile iç kısmını boşalttım. Sonra da lens üzerine yapıştırıp içeriye katlıyorsunuz. (Aynı uygulamayı 3. stop üzerine LEON yazısı yazmak için de kullanabilirsiniz. ) Lens ile gövdeyi daha sonra silikonla yapıştırabilirsiniz.

fotoraf0655.jpg

fotoraf0656.jpg

Harikasın yaratıcı kardeşim,bundan da mı istesem acaba??*:D:D:D

Harikasın yaratıcı kardeşim,bundan da mı istesem acaba??*:D:D:D

Onu da yaparız ama siyah araçta pek belli olmaz... :)
Biliyorsun 2006-2010 yılları arasında hep eski kasa leon kullandım. O arada yeni leon için kafamda yeni projeler gelişti. Şimdi de uygulamaya koyuyorum. :)

Sen ne istiyorsan onu yaparız. Hiç problem değil kardeşim...

Geri
Üst Alt