Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon Welcome Mode Yapılabilir mi?

Geçen gün böyle bir konu gördüm sanki. Lewent abi açmıştı, sonrada buldum demişti. Konuyu görünce detaylı anlatır sanırım :)

Vag-com'a bağlanarak özellik var ise açtırılabiliyor. Yarın okuldan çıktıktan sonra Anadolu yakası'na gidicem orada Ender Elektronik var.. Zaten sciroccolarda o özelliği açan yerde orası. RCD510'u orda taktırmayı düşünüyorum yarın arayıp görüşücem.. Eğer bu özellik aktif ediliyorsa ettiricem.. Haber veririm buradan..

Vag-com'a bağlanarak özellik var ise açtırılabiliyor. Yarın okuldan çıktıktan sonra Anadolu yakası'na gidicem orada Ender Elektronik var.. Zaten sciroccolarda o özelliği açan yerde orası. RCD510'u orda taktırmayı düşünüyorum yarın arayıp görüşücem.. Eğer bu özellik aktif ediliyorsa ettiricem.. Haber veririm buradan..

şimdi merak ettim bir araştırayım dedim ve direksiyon sertliği ayarı diye birşey buldum:)
Steering Weight
Module 44 - Steering Adjust
Adaptation
Ch.01
Select a value between 1 and 6 for weight.

vallahi ben sertleştiririm varsa:)

http://www.seatcupra.net/forums/showthread.php?t=167515

bunların hepsinin kodları var servis elemanı bilmiyorum derse yapacak bişey yok. viraj sisleri özelliğini açabildiklerini biliyorum ben açtıranlar görmüştüm makyazsız yanlış hatırlamıyorsam....

Benim makyajsiz ben actirmistim..bende tum kodlarin yazdigi PDF dosyasi vardi ama bulamiyorum..

bu sis farı özelliğinin vag-com kodlarını doğuş bilmiyor olabilirmi ki?

Geri
Üst Alt