Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon Vag-Com Kodları ve Yapılabilecekler

igci_01(Mehmet)'in makyajsız Leon'una dönüşe duyarlı sis açmıştım. Yanma-sönme süreleri Mercedes gibiydi. Ayarları yapıldı şimdi makyajlı Leon gibi.

benim makyajsıza 2 gündür uğraşıyom nasıl açacam dönüşe duyarlı sisleri bi yardımcı olabilir misin kardeş? sistem olması gerekiyo falan diyolar.

Merhaba Arkadaşlar İstanbul Beylikdüzü ve çevresinde bu işten anlayan kablosu olan bana yardımcı olabilirmi acaba yeni aracım için özellikleri açtırmak istiyorum yardım edebilecek varsa birşeyler ısmarlarım tanışmış oluruz.Şimdiden teşekkürler

Merhaba Arkadaşlar İstanbul Beylikdüzü ve çevresinde bu işten anlayan kablosu olan bana yardımcı olabilirmi acaba yeni aracım için özellikleri açtırmak istiyorum yardım edebilecek varsa birşeyler ısmarlarım tanışmış oluruz.Şimdiden teşekkürler
Bir cuma akşamı buluşmaya gelirsen yardımcı olacak arkadaş mutlaka vardır

Kardeşim Narlıderedeyim vag 12.12 kullanmaktayım arzu edersen müsait bir zamanda kodlarız aracını
Teşekkür ederimmm..msj atarsaniz numaranizi sevinirim..ben aslinda manisadayim,manisada bu kablodan kimsede olmadiğini dusundugumden izmir istedim :) musait bir anda iletisime gecer halledersek cok sevinirim..

Teşekkür ederimmm..msj atarsaniz numaranizi sevinirim..ben aslinda manisadayim,manisada bu kablodan kimsede olmadiğini dusundugumden izmir istedim :) musait bir anda iletisime gecer halledersek cok sevinirim..
Nasipse haftaya manisaya gelmeyi düşünüuorum jantçım orda jntlarımı almaya p.molarak numaramu gömderirim

Geri
Üst Alt