Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon TSI Rölantide Ses

konuyu hortlattım ama bu ses şimdi normalmidir bende ses kaydına falan aldım dinletecektim servise :)

bende bunun dışında sabah çalıştırınca ısınana kadar 4-5 kez bir cıyaklama sesi geliyor..cırk diye bir ses...ses önden geliyor ben göstergelerin arkasındaki aksamdan geldigini sanıyorum

sizde de mevcutmu bu ses önemlimidir...araç 1650 km oldu doguş 1500km de bir ugrayın demişti yarın gitmeyi planlıyorum

Merhabalar.Bende de 1.2 tsi var.Bayiye ugradigimda ustaya dinlettim normal bir ses dedi.Bir sıfır araba daha aliyorduk akrabaya,onunkini de daha ilk kez calistirip denedim yine aynı ses. Bence bu motor karakteristiği bu şekilde. Kafaya takmamak lazim.

bahsettiğim tiz ciyaklama sesi mi normal dediğiniz sabahları cıkan ? bende 2 ses de var :D

Heralde ses kaydi falan alip dinletmeden bu konuda anlasamayiz :) Bana tiz ciyaklama gelmiyor ama. Dizel sesinin daha üsturuplusu gibi :D

1.2 TSI'ın sesini ilk duyduğum zaman enterasan sesleri çıkarıyodu ama araç da sıfırdı ve plakası falan da yoktu..
muhtemelen sorun olduğunu işaret eden sesler değildir..

Bende de kontağı yuvaya sokup çalıştırmadan 2. kademede beklerken cayk cuyk vıyk diye robotumsu sesler geliyor ön göğüsten tam olarak ne olduklarını bilmiyorum ama çok hoşuma gidiyor çok teknolojik bişimiş gibi hissettiriyor:D

Geri
Üst Alt