Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon TSI Rölantide Ses

bnmkide öyle rahatsız edici bir ses değildi, bende yay taktırmaya gittiğimde söylemiştim hallettiler..
ama hernekadar rahatsız edici değil desemde takılınca takılıyor insan:)

Benim 2010 makyajlı leondada aynı ses sorunu var,rölantide çıkıyor sadece.Biraz devri arttırınca ses kesiliyor,konuyla ilgili bir neticeye ulaşan oldumu acaba.?

benim cupradada var rolantide traktör gibi :) ama normalmiş bu sesler gaza basınca kesiliyor

şimdi okuyorumda arkadaşlar..triger seti zincir falan demişsiniz.ben geçen hafta değiştirdim bildiğimiz kayış.zincir falan yok.yanlış bilgilendirme olmasın..

-1

FSI'ın enjektör sesleri yapar böyle ses sanki tüplü gibi. Bizim TSI'lar aslında TFSI.

+1

FSI motorun sesi o. TSI=TFSI

+1

benim cupradada var rolantide traktör gibi :) ama normalmiş bu sesler gaza basınca kesiliyor

+1

Direk enjeksiyon sesi..

Aracın arka kısmından gelen bir ses belkide kulak yanılması,sabit bir ses "tırr".Ama sunu farkettim araç sabah çalıştığında bu ses yok,akşam parkederken farkediliyor.

Saatin de arabanin da kadinin da gurultulusunu severim...
"Ernest Hemingway"

şimdi okuyorumda arkadaşlar..triger seti zincir falan demişsiniz.ben geçen hafta değiştirdim bildiğimiz kayış.zincir falan yok.yanlış bilgilendirme olmasın..

8V'in farklı bi motor olmasından kaynaklı zincir yerine kayış olması.. :) :eek:key:

Geri
Üst Alt