Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon Toledo eeprom teyp kodu

wanted007

Kayıtlı Üye
Arkadaslar disarida kaca cozuyorlar bilmiyorum ama sez1z1 sez1z2 sez1z3 kodla baslayan teyplerin kodlari eeprom okunarak cozuluyor. Yani teyp sokulup icindeki eeprom okunarak kod bulunabiliyor. Ben iki adet teybin (leon, toledo 3) kodlarini bu sekilde 15 dakikada buldum.

Bu konuda yardim isteyen olursa nasil yapilacagini anlatirim ama bios okuma aparati olmasi lazim.

Eger elinde aparat olmayan varsa bana gonderirse ucretsiz kodunu acar geri goneririm kargo parasini karsilarsiniz sadece.

Disarida kaca yapildigini bilmedigim icin bu konuda yardima ihtiyaci olan varsa kargo daha uyguna gelirse elimden geldigince yardimci olabilirim :) konu dursun belki birilerinin isine yarar...

Suan mobilden yaziyorum pc basina gecince detayli resimlerle bios okumanin nasil yapildigini anlatirim ;)

Konuyu lütfen uygun bölüme açınız. Yönetim kısmında ne arıyorsunuz merak ediyorum doğrusu.

Forum Yardımı bölümü altında onlarca türlü yardım konusunu ve bunların içinde teyp kodu ile olanları görünce oraya açtım konuyu. Siz uyarınca kuralı okudum ve hakikaten orada açılan konuların hiçbirinin bölümle alakası yok ve maalesef ben de çok mantıksız bir bölümde açmışım konuyu.

Yalnız keşke aynı hassasiyeti ve azarlayıcı tavrı orada konu açan diğer üyelere de uygulasaydınız hemen farkeder başka bölüme açardım konuyu.

Yinede kuralı okumadan konu açtığım için kusura bakmayın...

Geri
Üst Alt