Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon Tdi Dsg yakıt sorunsalı ?

ya çok fazla gazlıyorsunuz arabayla yada gerçekten sorun war, okadar az gitmesi çok zor o motorun normal koşullarda
biz Golf' ün ilk deposuyla 900 km gittik, 1,6 TDI DSG, motor vs. aynı yani sonuçta

bende yarım depoyla 450km civarı yol yaptım şu anda. ilk depom daha. Bence çokta anormal diil :) Bir akrabamda Hyundai i30 var dizel otomatik araç 5000km oldu nerderye hala 9-10lt yakıyor :D Onu gördükten sonra bu 450km bana fazla bile :)

tdi dsg fazla yakma sebebi absürd şekidle devirsiz gitmesine neden olan saçma sapan vites oranları. tsi da uyumlu olduğu gibi tdi da olamıyor çünkü motorun karakterine aykırı. ben hem golfte kullandım hemde leonda. bu uyumsuzluk hissizliğide beraberinde getiriyor sonuçta yakıt tüketimi olarak dönüyor kullanıcıya.

manuel modda kendinize bir sürüş karakteri geliştirerek sürmenizi öneririm bu şekilde ciddi ekonomi yapabilirsinniz çünkü motorun o kapasitesi mevcut.

bende yarım depoyla 450km civarı yol yaptım şu anda. ilk depom daha. Bence çokta anormal diil :) Bir akrabamda Hyundai i30 var dizel otomatik araç 5000km oldu nerderye hala 9-10lt yakıyor :D Onu gördükten sonra bu 450km bana fazla bile :)

ilk yarım 450 ikinci yarım 200 gider bende büyük ihtimal sizdede öyledir

tdi dsg fazla yakma sebebi absürd şekidle devirsiz gitmesine neden olan saçma sapan vites oranları. tsi da uyumlu olduğu gibi tdi da olamıyor çünkü motorun karakterine aykırı. ben hem golfte kullandım hemde leonda. bu uyumsuzluk hissizliğide beraberinde getiriyor sonuçta yakıt tüketimi olarak dönüyor kullanıcıya.

manuel modda kendinize bir sürüş karakteri geliştirerek sürmenizi öneririm bu şekilde ciddi ekonomi yapabilirsinniz çünkü motorun o kapasitesi mevcut.

Bu basit detay, fabrika mühendislerinin gözünden mi kaçmış yani Emre?

servise gidip aracın şanzumanın bilgilerini güncelttirirmisin

Oldu olacak şu yeni arabalara wireless taksınlar da, alışveriş merkezlerine falan girince otomatik güncellesin kendini :D
Yakında araba ecusu için virüs çıkarsa şaşırmam puhaha

onumuzdekı gunlerde yeni bi versiyon geliyormuş
geçen gün kayadibindeki usta şehir içi 900km görürsün bu versiyonla demişti :confused:

Geri
Üst Alt