Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon Tdi Dsg yakıt sorunsalı ?

:D naptın abi 200 nere yarım nere :D o senin dediğim çeyrektir çeyrek :) puhaha

ilk yarı bende daha cok gidiyor ama bilmiyorum .Yazılım güncellemesi yaptırcam ama ondan önce araca ufak bi nazar değdi ön tampon çatladı abim dokunmuş hayırlısı olsun diyelim

Geçmiş olsun.. Bende bugün bitirdim ilk depomu. 675 KM de ışık yandı. Dediğin gibi oldu. İlk yarıyla o kadar yol yaptım 2. yarıda nerdeyse yarısı kadar zor yaptı.

Geçmiş olsun.. Bende bugün bitirdim ilk depomu. 675 KM de ışık yandı. Dediğin gibi oldu. İlk yarıyla o kadar yol yaptım 2. yarıda nerdeyse yarısı kadar zor yaptı.

kullanım alışkanlığınızı bilmiyorum ama ilk depo için bile çok fazla bir sarfiyat,
yeni deponuzda da bu şekilde olursa bence servise göstermekte hayda var, ben bu depomla 655km' de dün ışığım yandı, arabam TSI

Valla olabilir henüz tam alışamadım şu DSG olayına. İster istemez biraz dengesiz kullanıyorum alıştıkça daha da düşeceğini sanıyorum.

Anduril61, Bende ilk depomu dün bitirdim. 800 km. de yandı ışık banada az geldi ama sen çok bastın herhalde, Benimki iyiymiş demekki :)

Anduril61, Bende ilk depomu dün bitirdim. 800 km. de yandı ışık banada az geldi ama sen çok bastın herhalde, Benimki iyiymiş demekki :)

2000 km oldu benimki ama hala 650 civarı şehir içinde güncellemeye götürcem bakalım yılbasından sonra (kullandıgım yakıt shell gtl)

kullanım alışkanlığınızı bilmiyorum ama ilk depo için bile çok fazla bir sarfiyat,
yeni deponuzda da bu şekilde olursa bence servise göstermekte hayda var, ben bu depomla 655km' de dün ışığım yandı, arabam TSI

abimdede 1.4t audi a3 var oda 1 depoyla 700-750 arası gidiyorum diyor

ilk yarım 450 ikinci yarım 200 gider bende büyük ihtimal sizdede öyledir

arkadaşlar konuyu yeni görüyorum. ben 26/11/2010 da leon tdi dsg aldım daha ilk depo mazotum bitmedi. şuanda çeyrek depo kadar daha var. toplamda 650 km yapmışımmazotla ve hala 150-200 km gidecek mazot var araçımda. bence kullanma sitili ile ve kullandığın trafik ile çok alakalı.

Geri
Üst Alt