Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon satılıp Megane alınırmı ?

mayham85

Kayıtlı Üye
renoya gelene kadar başka zibille marka model var piyasada :)

sourson

Kayıtlı Üye
YAKLŞIK 1 AY ÖNCE LEON ALDIM ( İYKİSDE ALMIŞIM)

ARABA ALMADAN ÖNCE MEGANE BAKTIM EN FULU 46000 FİYAT VERDİLER ARABA GÜZEL GİDİYO AZDA YAKIYO DIŞTANDA GZEL AMA İÇİNE BİNİNCE TAKSİYE BİNMİŞ GİBİ HİSSTTİM SONRADAN TAKILMA GİBİ DURAN NAVİGASYON VE BİLGİ EKRANI VAR TAKSİMETRE GİBİ DURUYO:) VE REAULT SATIŞINDA Bİ ARKADAŞIM VARDI BU ARABALAR UCAN TENEKE DİYODU:)

KEDİ GÖRÜŞÜM LEONUN ASALERİ YETER DİYORUM YENİ LEON AL HAYATTAN ZEVK AL:eek::eek:puhaha

CUPRA

Forumdan Uzaklaştırıldı
Bu seçim tamamen zevk meselesi. Leon 1.6 TDI'ın kampanyalı fiyatı 43.500 şu an. Görsel olarak hangisi hoşunuza gidiyosa onu alın derim.
Performans ve ekonomi beklentiniz daha ön plandaysa kesinlikle Megane'ı tercih edin :)

LeonRider

Kayıtlı Üye
şimdi tercih etmem desem fanatiklik diyecekler bence tercihini kendin yap ama ben 1.4tsı satıp dizel megane almak pek hoş gelmedi...

setnogrom

Kayıtlı Üye
Ben Fransız yapımı araçları sevmem,tercihim leon olurdu.Ama zevk sizin.

xx

- 48 -

Kayıtlı Üye
benim arkadaşım aldı sordum memnunum dedi..ama onun kullanmasıyla memnuyet anlaşılmaz..yani o arkadaşım bir ölçü değil...coupe kasa nın görüntüsü güzel..ama göründüğü kadar güçlü değil turbosu 130 bg...alınır mı:confused:
ben alır mıyım hayır

Floydian

Kayıtlı Üye
Bahsettiğiniz fiyatlara Opel Astra 1.4T'de alınabilinir..

Floydian

Kayıtlı Üye
Ayrıca 45.000TL civarına Skoda SuperB de alabilirsiniz konforlu bir araç arıyorsanız :)

Leonm@nia

Kayıtlı Üye
Bu aralar satmayı düşünüyorum hatta ilan verdim yayınlamasını bekliyorum bu arabanın donanım fakirliğinden sıkıldım artık geçen megane inceleme fırsatım oldu dizel Premium Paket + Elektrikli Açılır Tavan + Navigasyon sıfır fiyatı bayinin verdiği fiyat 46.500 TL gibi arabada yok yok siz değerli üyelerin fikirlerini almak istedim ? Yakın çevrenizde kullananlar memnunmu değilmi acaba ?

Valla Burç kardeş zevk senin... bana sorsan reno nun r sini bile kapıma koymam o kadar...

mehmetelt

Kayıtlı Üye
renault alınır, alınmaz değil. ama 46 bin liraya ben renanult almam. hele hele leondan inip megane a kesinlikle binmem.

Üst Alt