Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon Sağ Far

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
yarın erya da sorarız ozanım

Bizim arkadaşta 1 çift var. Birinize sol birinize sağ lazım anladığım kadarıyla. Tek tek satmıyo, ama böyle bi tesadüf denk gelmişken satar :)

ozan ım erya da ellerin 3 ad. sol var hatta biri sıfır gibi.fakat sağ yok ilk çıkan sağ far senindir

Bizim arkadaşta 1 çift var. Birinize sol birinize sağ lazım anladığım kadarıyla. Tek tek satmıyo, ama böyle bi tesadüf denk gelmişken satar :)

Aslında iyi denk gelmiş ayberk ama hiç beklenmedik yüklü bir ödemem çıktı, o yüzden far işini bir kaç hafta ertelemek zorunda kalabilirim elime para geçene kadar

ozan ım erya da ellerin 3 ad. sol var hatta biri sıfır gibi.fakat sağ yok ilk çıkan sağ far senindir

Çok teşekkür ederim Abim, sana da zahmet verdim. İlgilendiğin için çok sağol

eğer ayarlanabilirse çok güzel olur bu süre zarfında ben de kendimi ayarlamış olurum

abi bende bi tane sıfır sağ far var. hiç kullanılmadı kutusunda duruyor. bende sol arıyodum ama farklı bi şekilde çözdüm sağ boş kaldı. istersen yardımcı olabilirim.

Bugün Erya'daydım, 1-2 saat önce.

Sol farı kırık bir leon vardı... Eğer Yiğit'in dediği gibi çift far değişirse sağ far boşa çıkacak demektir. Bir konuşmakta fayda var.

Bugün Erya'daydım, 1-2 saat önce.

Sol farı kırık bir leon vardı... Eğer Yiğit'in dediği gibi çift far değişirse sağ far boşa çıkacak demektir. Bir konuşmakta fayda var.

ya kusura bakma yeni gördüm mesajını,

Geçen hafta Cezmi abim sağolsun benim için bakmıştı Erya' da ama yoktu, heralde çıksa Cezmi abiye haberi gelirdi diye düşünüyorum

Teşekkürler :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt