Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

leon sıs far camı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

SİMON

Kayıtlı Üye
aracımın sol sıs farının camı catladı arkadaslar elınızde varsa haber verırsenız sevınırım....

Malesef ama çıkmacılarda bulabilirsin :D

yarın buyuk ıhtımal sanayıye gıdıcem ama dusuk ıhtımalde olsa sorayım dedım...:)

Şemun sis farlarının maalesef camı sadece satılmıyor komple farı satın alacaksın

abı neden bu parcalar tek tek satılmıyor:mad:
abı sanyıde bulmaya calıscam bı sekılde olmadı mecbur takcaz komple...

Yok çıkmasını bulursunda sadece camı bulamazsın. Valla neden parça parça satılmıyora cevap vermem zor :D

Benim sislere xenon takılırken birinin camı kırılmıştı..bursada dolaşmadığım yer kalmadı..çıkmacılarda bırak camını,çıkma komplesi bile yok..194 Lira verip sıfırını almıştım..tek cam halinde satılmıyomuş malesef...

cıkmacıları bence unutun mert abim haklı 0 alıcaksın araclar ya öncen yada arkadan darbe alıyor bu yüzden bu parcalar sağlam cıkmıyor ondan bence servis yolu gözüküyor

sislerinde xenon varsa özellikle çıkma almaman renk farkı için çok önemli Şemun..
Mert abinin dediği gibi camı satılmıyo sadece.. :S

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt