Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon park sensörü...

samuel-beto

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar bugün arabama serviste Park sensörü taktırdım ilk aradığımda 250 TL dediler...
Bende arabayı bana satan bayanı aradım 250 TL fiyat verdiler yapabileceğimiz bişey varmı? Herkes park sensörlerini hediye almış napabiliriz diye konuştum...
İşçilik almayalım 150 TL dedi...Dün sensörleri boyadılar 1 gün kalması gerekiyormuş... Bugün aracı bıraktım montajı yaptılar...
Asıl sormak istediğim Arka yanlara ve öne sensör takma gibi bir şansımız varmı? Bu soruyu servise sorduğumda öne sensör koymuyoruz dediler...
Ve babamdan biliyorum onda ( C5) var... mesafeyi görüntülü olarak gösteriyor... Bizim Leonlarda böyle bir özellik yok sanırım?...

valla bana serviste 350 dediler bende taktırmadım...pahalı geldi başka bir çözüm düşünüyorum ama bulamadım şimdilik..

Serviste ben 150 TL'ye taktırdım herşey dahil.. Ön parklara gerek yok. İlla taktıracağım diyorsanız sessiz sadece göstergeli vs varsa öyle taktırın derim. Yoksa ışıklarda vs arabaya yanaşınca sürekli öter..

Serviste ben 150 TL'ye taktırdım herşey dahil.. Ön parklara gerek yok. İlla taktıracağım diyorsanız sessiz sadece göstergeli vs varsa öyle taktırın derim. Yoksa ışıklarda vs arabaya yanaşınca sürekli öter..

serbay nerde taktırdın abi bana 350 fiyat çektiler o kadar para veriyoruz park sensörü yok insana koyuyo...

Hocam aynen bende 150 TL'ye taktırdım... Önleri şu durum için düşünüyorum bazen öndeki araç çok yaklaşıyor kurtarırmı kurtarmazmı insan tereddütte kalıyor...
Ama dediğin gibi her ışıklarda tampon tampona giderken ötecekse gerek yok...
Sadece göstergeli varmı açıkçası bilmiyorum ama araştırıcm...
Tekrar sağol bilgiler için...

beto 345 dediler en son 337 olurmuş dalga geçer gibi 8 lira indirdiler.....

nasıl birşeymiş merak ettim yunus emre biraz detay verirsen sevinirm yarın aracı almaya gidiyorum hayırlısıyla...

nerden alıyorsun? toyota bayisinde arkadaşım çalışıyor o dediğim fiyat aralığında taktırırız toyotalara taktıklarından ben kendi aracıma düşünüyorum kısmetse ilerde.

Geri
Üst Alt