Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon Otomatik Açılan Bagaj Kapısı..

Bir Dip not düşeyim;

Amortisörlerden birinin diğerine göre daha yumuşak olduğunu hissettiğimden ötürü daha sonra bi sıkıntı çıkartmaması açısından skoda fabia yada oktavia orijinal amortisörlerini bulana kadar kendi orijinal amortisörlerini geri taktım aracın.. bu vesileyle yapacak olan arkadaşlarında başka amortisörlere gaz bastırmak yada yay takmak yerine orijinal fabia amortisörlerini kullanmalarını tavsiye ederim.. :eek:key:

Ha bu haliylede kullanılabilirdi ki zaten kullanıyordum.. orijinallerini geri takmam tamamen benim takıntılı ve aşırı tititz davranmamadan ötürü..

Fabrika çıkışına en yakın ayardaki amortisörleri bulana kadarda devam edecek uğraşım ;)

• Beğen
Reaksiyonlar: kfy
Konuyu takipteydim, bana verilen ikame araç olan 2012 sedan focusta bu özelliği 1 haftadır epeyce bir kullanınca rahatlığından dolayı artık bende yapmayı düşünüyorum :) Bu amartisörleri birde yurt dışından araştırayım daha ucuza maal edebilirsem yakın zamanda bir el atabilirim bende..

Konuyu takipteydim, bana verilen ikame araç olan 2012 sedan focusta bu özelliği 1 haftadır epeyce bir kullanınca rahatlığından dolayı artık bende yapmayı düşünüyorum :) Bu amartisörleri birde yurt dışından araştırayım daha ucuza maal edebilirsem yakın zamanda bir el atabilirim bende..

Fırat hakkaten işe yarıyor bizim arabada ama araca takılan amortisörler 340 nevtonu geçmemeli ve vag grubu amortisör olmalı.. bulup takınca tekrar paylaşırım.. sen bulursan benden önce sende yaz :eek:key:

selcuk ustam ellerine saglık sen birazda benim gecen hafta gördüğün cakma fr tamponlarıma far yıkamaları entegre etmeye kafa yorsan biraz ben onların calısmasını cok istiyorum evde oylece yatıyor ya

Ellerinize sağlık arkadaşlar. İyi emek harcanmış bir proje olmuş. Basit ama bana göre de bir o kadar gerekli bir özellik. Eller dolu iken malzemeyi yere koyup, bagaja kaç kere uzandığımda hep böyle bir sistemi ya da patronumuzun jaguar XF ni hayal ederim. Sistem stabil bir hale gelirse kesinlikle ben de yaptırmayı düşünüyorum.

Elinize emeğinize sağlık çok güzel bir paylaşım olmuş.ö

tebrıkler guzel olmus peki kapanırkende otomatık kendı kapanıyor mu ???

Geri
Üst Alt