Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon Otomatik Açılan Bagaj Kapısı..

yasarmars

Kayıtlı Üye
Katılım
6 Mar 2012
Mesajlar
178
Puanları
28
Bir süredir üzerinde kafa patlattığımız ve daha önce ülkemizde bi çok kişinin denediği ve ne hikmetse Seat Grubunda bir türlü nihayete erdirilemeyen diğer vag grubu araçlarda ise çok revaşta olan bir özelliği en sonunda nihayete erdirip kullanmaya başladım..
Bu konuda yurt içi ve dışı bir çok forum ve siteden araştırmalar yaparak tamamen araştırmalarımız sonucu bulduğumuz parçalarla (kodlarını çözmek orhun kitabelerini çözmek kadar zor oldu :) ) ortaya çıkan Mesele ise şu "Anahtarınızın bagaj Açma tuşuna uzunca basınca bagaj kapınız otomatik olarak açılıyor" belki kimileri bunu gereksiz bile bulabilir; fakat pazar alışverişlerinde genelde iki elide dolu olan "Ben" için bulunmaz bir nimet oldu diyebilirim..

Bu konuda sürekli birlikte araştırıp soruşturduğumuz ve aslen bu özelliği hayata geçirmenin fikir babası olan Burağa teşekkür ediyorum huzurlarınızda ve onun (@leo54) Sunumuyla izliyoruz aracımın otomatik açılan bagaj kapısını..

Kullanılan OEM parçalar:

-Scirocco R yaylı plastik Bagaj takozu
-Namstain bagaj Amortisörü (Aslında Skoda Octavianın kide oluyor fakat biraz uzun ve sert olduğundan namstain özel bagaj amortisörü kullandık)
-Skoda fabia bagj Amortisör tutamacı

Burak ve benim bu Arayışımızda bize destek Olan NAMSTAIN Amortisör çalışanı Mustafa ustaya Teşekkürlerimi bir borç bilirim.. Özellikle en uygun bagaj amortisörü için defalarca gaz basımı Torna ve sök tak gibi işçilikleri hiç yılmadan yaptığı ve nihayete erdiğinde bizim kadar sevindiği için bu olaya..


http://www.youtube.com/watch?v=sgdGOuS9QZQ
selçuk bu nasıl sence? birazdaha basit ama sağlıklımı dersin?
 

gfx

Kayıtlı Üye
Katılım
4 Eyl 2012
Mesajlar
1,164
Puanları
113
Abi elini sürdüğün yer altin oluyo, yine yaptin yapacağini :)
 
Üst Alt