Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon Multimedya İnternet Cok yavas

Canoktay92

Kayıtlı Üye
Selamlar . Bikac gun once leon aracima 2 gb ram 9 inc ekran taktirdim . Mobil verimi paylasima actigimda telefonum speedtestte 60 megabitlerde geziyor. Ancak multimedyayi bagladigimda bu hiz 1 2 megabitlere düşüyor. Sebebi ne olabilir ? Cok tesekkurler iyi forumlar

Ekli dosyalar

• 20210304_232746.jpg
    20210304_232746.jpg
    536.2 KB · Görüntüleme: 35
Evdeki bir tablet veya notebook 'u telefonun erişim noktasına bağlayıp bağlanan cihazla hız testi yapabilir misiniz? Eğer o düzgünse (yani telefon hızlı bir internet paylaşımı yapabiliyorsa) mümkünse arabayı evin wifi sınırı dahilinde bir yere çekip ona bağlayıp deneyebilir misiniz?

Arabayı evin yakınına çekme ihtimaliniz yoksa başka bir telefonla deneyebilir misiniz? Bir de bazı android teypler bluetooth üzerinden otomatik olarak internet paylaşımı yapabiliyor sanırım, wifi kullanmadan, eğer öyle yapıyorsa 1-2 mbit son derece normal. Telefon ayarlarınızdan hem bluetooth internet paylaşımını (erişim noktası ayarları) hem de araç ile telefon arasındaki bağlantı ayarlarından bluetooth internet paylaşımını (bluetooth ayarları) kapatmanız gerekebilir.

Evdeki bir tablet veya notebook 'u telefonun erişim noktasına bağlayıp bağlanan cihazla hız testi yapabilir misiniz? Eğer o düzgünse (yani telefon hızlı bir internet paylaşımı yapabiliyorsa) mümkünse arabayı evin wifi sınırı dahilinde bir yere çekip ona bağlayıp deneyebilir misiniz?

Arabayı evin yakınına çekme ihtimaliniz yoksa başka bir telefonla deneyebilir misiniz? Bir de bazı android teypler bluetooth üzerinden otomatik olarak internet paylaşımı yapabiliyor sanırım, wifi kullanmadan, eğer öyle yapıyorsa 1-2 mbit son derece normal. Telefon ayarlarınızdan hem bluetooth internet paylaşımını (erişim noktası ayarları) hem de araç ile telefon arasındaki bağlantı ayarlarından bluetooth internet paylaşımını (bluetooth ayarları) kapatmanız gerekebilir.
Cok tesekkur ederim cevabınız icin . Sabit wifi baglantisi yaptigimda da hizim 1 megabit civari cikiyor . Çözümü şöyle buldum . Turk telekomdan tasinabilir wifi almistim . Cep telefonumu bagladigimda hizim 40 megabit civari cikiyor ancak android teybim 1 2 megabit cikiyor . Tasinabilir wifinin icindeki sim karti eski android telefonuma taktim ve usb baglantisi ile internet paylasimi yaptim . Suanda 30 megabit civari veriyor . Ama turk telekomdaki taşınabilir cihazi bosuna almis oldum maalesef . Iade de kabul etmiyorlar . Saglik olsun diyelim :)

Mobil modemin usb si var mi? Bir ihtimal usb den baglarsaniz teybin onu 4g modem olarak gormesi mumkun. O zmn tam verim alabilirsiniz.

Dediginizi yaptim ancak tasinabilir wifinin usb ile internet paylasma olanagi bulunmuyormus

Merhaba bende böyle bir teyip almayı düşünüyorum ama kararsızım. Fİyat model ve memnuniyet durumunuzu paylaşırsanız sevinirim. Araç menüleri ayarları düzgün görülebiliyor mu merak ediyorum.

Geri
Üst Alt