Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon MK1 ve 1P için tampon dili

bende ibizama alıcam yakında. gerçekten güzel duruyor araçta

mıllet ıbızaya olur cunku dogus kardesımızde var cordobasında cupra tamponun altına takmıstı gayet basarılı olmustu ....

Mert bey'e sevgıler.

İbiza için varmı abi? bende almak istiyorum hosuma gitti banada yardımcı olun abilerim:9
Ancak garaja girerken kırmayız dimi bunu:D

bu sadece cupra-r uyan bırsey dıger tum arabalara traslanan bır parca cunku cupra-r tamponu dısında tum tamponlara buyuk gelıyo bazılarınada gaıba tam gelıyo aero kıt tamponlara sanırım ozellıkle cogu tamponda boydan traslanıyor bu tum sorularını en guzel mert abı cevaplar valla

cupra-r tamponda guzel yenı kasa leonlarda berbat otesı duruyor

taktırdım bugun çok da hoşuma gitti.. :)

bu sadece cupra-r uyan bırsey dıger tum arabalara traslanan bır parca cunku cupra-r tamponu dısında tum tamponlara buyuk gelıyo bazılarınada gaıba tam gelıyo aero kıt tamponlara sanırım ozellıkle cogu tamponda boydan traslanıyor bu tum sorularını en guzel mert abı cevaplar valla

Bahse konu parça arkadaşlarımın da söylediği gibi orjinali Cupra R için tasarlanmış bir parça olduğundan normal olarak sadece bu araçlara takılabiliyordu. Sonra Cezmi abi Ömercan derken bu liste çeşitlendi. Elbette ki her araca uygulama aşamasında uçlarından kesmek gibi işlemlerden sonra uyumlu hale getirilebiliyor. Veya uyumlu demeyelimde uyduruluyor diyelim. Örn : YCO Yiğitin araba kendi ellerimle taktım. Parça maaliyeti 75 normal satış rakamı 70 tl ye takıyorum. Lakin montaj aşamasında oluşabilecek yamukluklardan kesinlikle sorumlu değilim belirteyim :):D

Geri
Üst Alt