Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

leon kullanım kılavuzu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hasanaco

Kayıtlı Üye
aracımı 2. el aldım.ama arabada kullanım kılavuzu yoktu.servisi aradım onlarda belli bir ücret karşılığında verebileceklerini sölediler.tabi bende bundan ücret istemelerine biraz tepki gösterdim.bulabileceğim başka kaynak varmı acaba.yardımcı olursanız sevinirim...

'nette .pdf olarak bulabilirsin belki..

leon 2009 model cezmi abi.valla tedarik edersen çok sevinirim abi..valla nettede aradım bi türlü bulamadım.bulduğumda ne dil bilmiyorum yabancı yani..

hasan kardeşim benim hatam unuttum...mesajını şimdi okudum ve telefonla sordum paydos etmişler yarın bakıp bana haber vericekler fakat araç başına geldiği için sanırım biraz zor biz yinede şansımızı deneriz

hasan kardeşim benim hatam unuttum...mesajını şimdi okudum ve telefonla sordum paydos etmişler yarın bakıp bana haber vericekler fakat araç başına geldiği için sanırım biraz zor biz yinede şansımızı deneriz

sorun değil cezmi abi canın sağolsun.o zaman dört gözle yarını beklicez abi :)
bende şans yok ya hadi hayırlısı....

ücret ne kadardı servisten istedikleri. ??

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt