Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon Kullanıcılarından bilgi ve destek bekliyorum..

alperen1313

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar hayırlı akşamlar;
Gruba Ankara'dan yeni katıldım.Amacım Seat Leon 1.6 lt tdi cr 105 hp dsg / 7 almak .Ankara Ata ile ve Doğuş Oto ile gerekli olan görüşmeleri yaptım.Ancak vakit bulupta aracın testine katılamadım.
Özellikleri donanımları görünüşü olsun çok hoşuma gitti.Bu noktada beniz siz değerli arkadaşlarımızdan araç hakkında ki tecrübelerinizi,düşüncelerinizi,şikayetlerinizi vb. görüşlerinize ihtiyacım var.Ayrıca Leon'nun 2011 modeli hakkında bir bilgiye ulaşamadım.2011 modeli ile ilgili bir gelişme var mı?
Yardımlarınız için şimdiden çok teşekkürederim.
Saygılarımla.

Tekrardan hoşgeldiniz, 2011 model aynı yani 2009-2010 modelleriyle.. Birtek farkı RCD 310 vw grubundaki teyplerden kullandılar başka fark yok. Bence en ekonomik ve atak bir araç diye düşünüyorum tercih ettiğiniz araba. Bu motor mayıs ayında piyasaya çıktığı dolasıyla yeni olduğu için henüz bir kötü yorumunu görmedik.

daha önce bir yazı okumuştum bizim sayfada olabilir çok şey okuduğum için birbirine girebilir nerde okuduğum ama konu aklımda..dsg şanzıman ile ilgili...dsg 6 ile ilgili güzel şeyler söylüyorar yağlı olduğundan ama dsg 7 için yeni sistem kuru şanzıman diyorlar ve belli bir süre sonra ses yapıyormuş..ama ben kullanmadım sadece okudum kullananlara istersen onu konuyu bir sor...onlar daha iyi bilir

foruma yavaş yavaş alışmaya başlıyorum ::) bilgileri mümkün oldugunca birbirine karıştırmadan anlmaya çalışıyorum..sizlere verdiğiniz cevağlardan dolayı çok teşekkürederim...eklemek istedikleriniz olursa her zaman beklerim.

dsg sanzuman ılerde uzebılır uzmeyede bılır ama rıskıne gırmeye degmez 1.6 tdi motor inanılmaz derecede tutumlu ve atak

çok çok ekonomik bir motor olduğu aşikar.
DSG şart değilse bence manuel de düşünebilirsiniz.

bir çok insan artık manuel kullanmaktan kaçar oldu. aracımı alırken tsi için dsg olsaydı ben tercih ederdim. Ha şunu da söylemeden geçemiyecem, donanım ve opsiyon mantığı Leon için değişmediği sürece tekrar yeni leon alacağımı sanmıyorum. 2006 leonu ne kadar beğenerek aldım ve kullandıkça sevmeye devam ettiysem, 2010 leonumda bu tam tersine dönüşmüş durumda. Suçlu donanımların resmen traşlanmış olması...

bir çok insan artık manuel kullanmaktan kaçar oldu. aracımı alırken tsi için dsg olsaydı ben tercih ederdim. Ha şunu da söylemeden geçemiyecem, donanım ve opsiyon mantığı Leon için değişmediği sürece tekrar yeni leon alacağımı sanmıyorum. 2006 leonu ne kadar beğenerek aldım ve kullandıkça sevmeye devam ettiysem, 2010 leonumda bu tam tersine dönüşmüş durumda. Suçlu donanımların resmen traşlanmış olması...

aynen katılıyorum abi ben şu an Leon almazdım. hele ki yeni kasa oldukça yaklaştı.

yeni kasanın tipi ve donanımı nasıl olacak bilmiyorum ama şuanki arabam kadar görünüş olarak güzel olursa ve donanım olarak traşlanmamış olarak gelirse ancak düşünebilirim. tabii bu benim düşüncem

Geri
Üst Alt