Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon kapı kilit sorunu?

Cihan

Kayıtlı Üye
Aracı yıkattıktan sonra yürüdüm kapılar kilitlendi sonra ben yanlışlıkla basmışımdır dedim açtım sonra durdum bi yerde tekrar yürüdüm kilitledi.. Yıkamacı bi yerleremi bastı benim bilmediğim bişeyimi keşfetti yoksa bi sıkıntımı var:rolleyes:

Pek anlamadım ama. zaten 20kmyi geçince otomatik kitlemiyomu sorun ne anlayamadım..

yok benimki kilitlemiyordu.. ama yıkamacıdan çıkınca kilitlemeye başladı:confused: demekki bi yerden pasif edilebiliyor bu özellik..?

Yürudum derken arabadan ınıp yurudum mu yoksa arabayla yurudum mu demek ıstedınz tam anlamadım ama eger arabayla gıderken kapılar kılıtlendıyse zaten bu olması gereken bi durum.Daha önce kilitlenmemesi normal değil

evet sanırım kilit tuşuna basılı tutunca oluyodu aktif olmuş güzel bi özellik aslında hele ki istanbulda olsan....:eek:key:

PATRON'un açtığı bi konu var bu özelliği açıp kapatmayla ilgili. Leon ile ilgili bilmediğiniz özellikler olabilir konu adı.

Şimdi ben çalıştırdım ilerledim:) sonra kilitlendi konsoldaki kilit aktif oldu. ben açtım tekrar yanlışlıkla bastığımı zannettim devam ediyorum bu arada.. ışıklarda durdum kalktım biraz yürüdüm tekrar kilitledi.. sonra açtım baya bi gittim bi yerde durdum denemek için hareket ettim tekrar kilitledi.. ben aracı sıfır aldım böyle bi şey yoktu bu güne kadar..

Şimdi ben çalıştırdım ilerledim:) sonra kilitlendi konsoldaki kilit aktif oldu. ben açtım tekrar yanlışlıkla bastığımı zannettim devam ediyorum bu arada.. ışıklarda durdum kalktım biraz yürüdüm tekrar kilitledi.. sonra açtım baya bi gittim bi yerde durdum denemek için hareket ettim tekrar kilitledi.. ben aracı sıfır aldım böyle bi şey yoktu bu güne kadar..

:) özelliği aktif etmişin iyi günlerde kullan Cihan :)

SCW aşkı,yardımlaşması.

Geri
Üst Alt