Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon Kapı Kilidi Sorunu

grendel1984

Kayıtlı Üye
Herkese merhabalar. Geçenlerde 2016 model 1.2 tsi seat leon marka aracımın aküsü bitti. Aküsü bittikten sonra aküsünü yeniledik serviste ama aracın sol ön kapı (sürücü) kilidi kitlenmiyordu. Orada da biraz baktılar ama motorunun değismesi gerekebileceğini söylediler. Daha sonra da bir otokilitçiyi aradım 200 tlye tamir edilebileceğini söyledi. Ben de merak ettim acaba kendimin de yapabileceği bir şey var mıdır diyerek sizin bilgilerinize danışmak istedim. Zira aracımın sol ön kapı kilidi anahtar ile kitleniyor-açılıyor ama sadece uzaktan kumanda ve içeriden otomatik olarak kapı kilidi tuşuna basınca kitlenmiyor. Kapıyı kumanda acıyorsa ama kapamıyorsa ve ben manuel olarak kilidi dışarıdanaçıp kapatabiliyorsam sorun kumanda kaynaklı benim halledebileceğim bir şey olabilir mi? Aynı sorunu yaşayan arkadaşlar oldu mu ve neler yaptınız?

Merkezi kilit motoru bozulmus kilidin icinde.
Servis komple kilidi degistiriyor. Disarida kilidi sökup icindeki motoru degistiriyorlar onun icin uygun

Geri
Üst Alt