Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon ızgara altı ve üstü kaplama

babosher

Kayıtlı Üye
Resimde gösterdiğim yerleri siyah kaplatmayı düşünüyorum.Yaptıran varsa piano black kaplama mı plasti dip sprey mi yoksa boyatma mı yaptılar? Hangisi daha güzel duruyor fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Ekli dosyalar

• fr.jpg
    fr.jpg
    54.7 KB · Görüntüleme: 70
En sağlıklı olan bence boyamak ama kaplama da güzel oluyor yıkamada atma olasılığı var

Ankara GMG'de piano black kaplama yaptırdım. Yıkamadan kaynaklı herhangi bir atma problemi olmadı. Ama uzun yol çok yaptığım için taş sıçramasından dolayı nokta şeklinde zedelenmeler oluştu. Yakından dikkatli bakınca kırmızı noktacıklar gözüküyor :( Araç bayiden çıkmadan kaputa şeffaf boya koruma filmi yaptırmıştım. Ön tampona da yaptırmadığım için pişmanım. Kaplama yada boya yaptırdıktan sonra şeffaf kaplama yaptırabilirsin diye düşünüyorum.
PlastiDip spreyin ise kaplamadan yada boyadan daha dayanıksız olacağı kesin.

Ankara GMG'de piano black kaplama yaptırdım. Yıkamadan kaynaklı herhangi bir atma problemi olmadı. Ama uzun yol çok yaptığım için taş sıçramasından dolayı nokta şeklinde zedelenmeler oluştu. Yakından dikkatli bakınca kırmızı noktacıklar gözüküyor :( Araç bayiden çıkmadan kaputa şeffaf boya koruma filmi yaptırmıştım. Ön tampona da yaptırmadığım için pişmanım. Kaplama yada boya yaptırdıktan sonra şeffaf kaplama yaptırabilirsin diye düşünüyorum.
PlastiDip spreyin ise kaplamadan yada boyadan daha dayanıksız olacağı kesin.
Anladım hocam teşekkürler piano black + ön kaputa şeffaf film sağlıklı olacağa benziyor

Geri
Üst Alt