Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon için yeni led stoplar

güzel fena değil ama stop değiştirilcekse bence hala MS tuning'inki daha güzel.. :)

yavru bunlar Seat Sport'un stoplarına çok benziyo..Seat Sport'un orjinal lambalarla çalışıyo..onlar da Hella..
Cüneyt'te (cmi87) vardı bi dönem hala duruyodur belki..

hella nınkılerde sadece dısımı degısıyor o zaman..

bilmiyorum kardeşim ama Hella'nın ledlisini şuan üstündeki stoplardan önce düşünmüştüm fiyatı daha yüksek tabii ama niyetlenmiş alıcakken garantili değil nedense TR'de o nedenle almamıştım..garantili bulmaya çalış sen de kardeşim..Seat Sport'a Hella yapmış zamanında ama 2 stopu yanyana koyup bakmadım..hafif tonlanmış camlısı değil de parlak olan birebir aynı gibi..

bilmiyorum kardeşim ama Hella'nın ledlisini şuan üstündeki stoplardan önce düşünmüştüm fiyatı daha yüksek tabii ama niyetlenmiş alıcakken garantili değil nedense TR'de o nedenle almamıştım..garantili bulmaya çalış sen de kardeşim..Seat Sport'a Hella yapmış zamanında ama 2 stopu yanyana koyup bakmadım..hafif tonlanmış camlısı değil de parlak olan birebir aynı gibi..

yıgıtcım burdan almayacagım burda orjınal hellanıkıne 500tl cıvarı ıstıyorlar kısmetse almanyadan uyguna getırtecegım

uluslarası garanti muhabbeti olucak mı. ??

anladım kardeşim..fiyat iyi ama al kullan sorun çıkartmaz muhtemelen.. :)

Geri
Üst Alt