Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon için IPOD Bağlantısı!

007

Kayıtlı Üye
http://www.seatonlinestore.co.uk/product/Dension_Gateway_100_ipod_Interface_ZGB000035592S
Sonunda buldum..Aracın teybinde Ipod menusu görülebiliyor ve direksiyondan kumanda ediliyor..Fiyat çok iyi..Bizim Leonların teybinin model adını ve kodunu bilen var mı?Siparişi ona göre vericem..Bir de bunu nerde taktırabiliriz?Çalışma prensibi CD changer girişinden parçaları cd gibi algılaması üzerine kurulu..Iphone uyumlu aynı zamanda ve şarj da ediyor..

valla sonunda Kaan abi. !! :)

radyonun el kitapçığında yazmıyo mu marka model vs..

bugun Erya'ya gitcem öğleden sonra çağrı atarsan Ahmet abiye sorarım Kaan abi..

http://www.seatonlinestore.co.uk/product/Dension_Gateway_100_ipod_Interface_ZGB000035592S
Sonunda buldum..Aracın teybinde Ipod menusu görülebiliyor ve direksiyondan kumanda ediliyor..Fiyat çok iyi..Bizim Leonların teybinin model adını ve kodunu bilen var mı?Siparişi ona göre vericem..Bir de bunu nerde taktırabiliriz?Çalışma prensibi CD changer girişinden parçaları cd gibi algılaması üzerine kurulu..Iphone uyumlu aynı zamanda ve şarj da ediyor..

abim sana bir şey söyliyeyim bende usb ipod girişi var orjinal.Ben ipod un içine girip şarkıları yönetemiyorum yani göremiyorum.Bana teyp ekranında görülen
sadece 10 klasör veya parça mesela;1 inci parça 100 şarkı ard arda çalıyor 2.şarkı ıda aynı şekil böyle böyle gidiyor.Ekranda görünen isim hepsinde track 1 track 2.Ben bizim teyplerin o kadar akıllı olduklarını sanmıyorum o aparatı taksan dahi bilgin olsun.belki cd girişinden aldıgı için farklı olabilir diyecem sistem ama açıkcasıda ihtimal vermiyorum.bu yüzden sırf ana ünite taktırcam hatta sırf ipod için :D Zafer abiye söyle alırsan yardımcı olur nerde takcagın konusunda ;)

ipodu hiç denemedim.. usb de görünüyor, ipod da görünmüormu şarkılar..

USB'den sonra anladim ki ipod baglantisina hic gerek yokmus..

Geri
Üst Alt