Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon Hoparlörleri

dildar

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar Leon II 2008 model araçtaki hoparlörlerin (midler, tweeter fln tamamı...) çaplarını bilen var mı? Hangi kapıda kaç çapında olduğunu bulabileceğim bir döküman da olabilir tecrübelerinize görede... Yazarsanız çok sevinirim...

Yani işin açıkçası şöyle.. Orjinal haparlörler kesmiyo.. Tizlerde belli vol. den sonra çatlama var midleri daha berrak bişi ile değiştirmek istiyorum... Hoparlorleri de kendim almak istiyorum.. bu yüzden her kapıda ne var çapı kaç bulamadım sizlere sorayım dedim...

tüm kapılar 16cm kicker vaya pioneer'ın complarından kullanabilrisiniz ..

yarın hoparlörüm patladığı için serviste garanti kapsamında değiştirmeye gidicem, belki daha ayrıntılı bilgi verebilirim

Kardeşim, benim 2004 model leonum var... orjinal ses sisteminden çok memnunum. Yalnız bir salaklık ettim ön bas hoperleorlerini coax Hertz marka ile değiştirdim. şu an çok pişmanım... leon 1 in orjinal ses sistemi II ye oranla biraz daha iyi. Leon II de sanki sese fazla önem vermemişler. Neyse sana tavsiyem JL Audio yada Kicker in 16 cm basları var. Bunlardan 4 adet alıp birde kaliteli tweeter yaparsan inan bana süper olur. Pişman olmazsın kesinlikle... Hadi kolay gelsin...

eyvalllah arkadaşlar en kısa surede değiştirip eski yeni farkı buraya yazıyorum...

Geri
Üst Alt